En Son Yürekler Ölür (Cep Boy)

Canan Tan

En Son Yürekler Ölür (Cep Boy)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-11-12
YAZAR Canan Tan
ISBN 6050931525
DOSYA FORMATI 5,87 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Sen, gözlerinden ateşler saçarak, zehirli oklarını bana yöneltirken, ben sana âşık oldum Nehir...”“Sen, tüm şatafatlı tanımlardan sıyrılıp en doğal halinle, yaramazlık yapan çocuklar gibi boynunu bükmüş, bağışlanmayı beklerken, ben sana âşık oldum Deniz...”Yüreklere düşen ilk kıvılcımlar...Sonsuza dek süreceğine inanılan aşk ve mutluluk... Ve o uğursuz kaza!Kadının belleğinde kalan son sözcükler.“Sıkı tutun Nehir!”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz En Son Yürekler Ölür (Cep Boy) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap En Son Yürekler Ölür (Cep Boy).

...luluk.Ve o uğursuz kaza!Kadının belleğinde kalan son sözcükler ... En Son Yürekler Ölür (Cep Boy) Canan Tan ... ... Yüreklere düşen ilk kıvılcımlar... Sonsuza dek süreceğine inanılan aşk, mutluluk... Ve o uğursuz kaza! Kadının belleğinde kalan son sözcükler... "Sıkı tutun Nehir!..." (Tanıtım Bülteninden). Yüreklere düşen ilk kıvılcımlar. Sonsuza dek süreceğine inanılan aşk ve mutluluk. Ve o uğursuz kaza! Kadının belleğinde kalan son sözcükler. "Sıkı tutun Nehir!". Yüreklere düşen ilk kıvılcımlar. Sons ... En Son Yürekler Ölür (Cep Boy) Canan Tan ... . "Sıkı tutun Nehir!". Yüreklere düşen ilk kıvılcımlar. Sonsuza dek süreceğine inanılan aşk ve mutluluk. Ve o uğursuz kaza Kadının belleğinde kalan son sözcükler. Sıkı tutun Nehir....