Zorbul Zehra’nın Günlüğü - Liderlik

Neriman Karatekin

Zorbul Zehra’nın Günlüğü - Liderlik
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-01-01
YAZAR Neriman Karatekin
ISBN 6055168728
DOSYA FORMATI 8,63 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

EDAM Karakter Okulu® Programı, “öğrencilerde, sorumluluklarını taşıyabilecekleri makul seçimler yapabilmelerine imkân sağlayacak bilgi, beceri ve yeteneklerin geliştirilmesi”ni hedeflemektedir. İlköğretim kurumlarında uygulanmak üzere geliştirilmiş olan EDAM Karakter Okulu® Programı aile, okul ve çevrenin iş birliğini organize ederek hedeflerini gerçekleştirmeye çalışmaktadır.Değerler eğitimi öğretmenden idari personele, anne babadan servis sürücüsüne uzanan, öğrenciyle muhatap olan her bireye çeşitli düzeylerde sorumluluk yükleyen bir çalışmadır. Bu anlayışla, EDAM Karakter Okulu® Programı kapsamında aileler için, öğretmenler için ve öğrenciler için çeşitli ürünler hazırlanmıştır.Elinizde bulunan bu kitapla birlikte toplam sekiz kitaptan oluşan Zorbul Zehra’nın Günlüğü seti öğretmenlerin bir yandan kendi derslerini işlemeye devam ederken bir yandan da değerler eğitimine katkıda bulunmalarını sağlayacak bir içeriğe sahiptir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Zorbul Zehra’nın Günlüğü - Liderlik i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Zorbul Zehra’nın Günlüğü - Liderlik.

...... Mustafa Ali Öztürk tarafından 08/05/2017 tarihinde (2 yıl önce) saat 18:01'de oluşturuldu ... Zorbul Zehra'nın Günlüğü - Liderlik - Neriman Karatekin - EDAM ... . Zorbul Zehranın Günlüğü Dostluk. 4.20 TL. Elinizde bulunan bu kitapla birlikte toplam sekiz kitaptan oluşan Zorbul Zehra'nın Gunluğu seti öğretmenlerin bir yandan kendi derslerini işlemeye devam ederken bir yandan da değerler... 4.50 TL. Elinizde bulunan bu kitapla birlikte toplam sekiz kitaptan oluşan Zorbul Zehra'nın Gunluğu seti öğretmenlerin bir yandan kendi derslerini işlemeye devam ederken bir yandan da değerler... 3.82 TL. Elinizde bulunan bu kitapla birlikte toplam sekiz kitaptan oluşan Zorbul Zehra'nın G ... Zorbul Zehranın Günlüğü Liderlik > Neriman Karatekin > Edam... ... ... 3.82 TL. Elinizde bulunan bu kitapla birlikte toplam sekiz kitaptan oluşan Zorbul Zehra'nın Günlüğü seti öğretmenlerin bir yandan kendi derslerini işlemeye devam ederken bir yandan da değerler... Zorbul Zehra'nın Günlüğü - Liderlik. 4 Ocak 2020 osem. Elinizde bulunan bu kitapla birlikte toplam sekiz kitaptan oluşan Zorbul Zehra'nın Günlüğü seti öğretmenlerin bir yandan kendi derslerini... Zorbul Zehranın Günlüğü Liderlik. Marka : Edam Yayınları. Barkod : 9786055168728. Elinizde bulunan bu kitapla birlikte toplam sekiz kitaptan oluşan Zorbul Zehra'nın Gu¨nlu¨ğu¨ seti... 6 TL. Elinizde bulunan bu kitapla birlikte toplam sekiz kitap...