Kesilen GitarÇok Sesli Hatıralar

Cüneyd Suavi

Kesilen GitarÇok Sesli Hatıralar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-05
YAZAR Cüneyd Suavi
ISBN 6051629315
DOSYA FORMATI 3,92 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitabı yazarken, şimdi ancak rüyalarımda gördüğüm kişilerle görüştüm, onlarla sohbet ettim, hem de yüz yüze. Hayatımı tekrar yaşadım sanki.Kitabı kapatıp geriye baktığımda, ortaya çıkan tek gerçek dünyanın faniliği…Çocukluğumu yaşarken güzel bulduğum şeyler, gerçekten de güzel olan dereler ve ırmaklar, birbiri ardınca ölüp gitmişler bu dünyadan. Bir daha geri dönmemek, inşallah cennette akmak üzere…Uçurtma uçurduğumuz yeşil ovalar, hep birlikte piknik yapıp gezdiğimiz tepeler, kıvrım kıvrım derelerle serinleyen ormanlar; sanki müthiş bir depremle beton blokların altına gömülmüşler. O bâki diyarda tekrar yeşermek duasıyla…Sevdiğim insanlarsa, belki onda dokuzu, başta gül kokulu Resul olmak üzere, ebedî bir diyara göç etmişler. Kalanlarsa yüzlerini oraya çevirmişler.…Bu kitabın başlarında önce cennetteymiş gibi geçen çocukluğumu, daha sonra gençlik yıllarımı dile getirirken son elli yıl içersinde neler kaybettiğimizi gözyaşları içinde fark edeceksiniz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kesilen GitarÇok Sesli Hatıralar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kesilen GitarÇok Sesli Hatıralar.

...YD SUAVİ-2009 için satıcı açıklaması ... Kesilen Gitar Çok Sesli Hatıralar Pdf Kitap... - Pdf Kitap İndir Download ... . 10 TL. "Çok sesli hatıralar" üst başlığı ile yayınlanan anı kitabı KESİLEN GİTAR, Cüneyd Suavi'nin yarım asırı geçmiş hayatından çok ilginç, yer yer duygusal yer yer de komik anılarından oluşuyor. Similar Items. Kesilen gitar by: Suavi, Cüneyd Published: (2015). Çok sesli bir ölüm by: Özdenören, Rasim Published: (2016). Çok çiçekli senfoni / by: Yalçın, Özkan Published: (1993). Kesilen Gitar : Çok Sesli Hatıralar. C ... Kesilen Gitar / Çok Sesli Hatıralar ... . Kesilen Gitar : Çok Sesli Hatıralar. Cüneyd Suavi. Yayınevi: Nesil. Ana sayfa/Edebiyat/Anı- Mektup - Günlük/Kesilen Gitar - Çok Sesli Hatıralar. 32 de 59. 14.91 TL. Bu kitabı yazarken şimdi ancak rüyalarımda gördüğüm kişilerle görüştüm onlarla sohbet ettim hem de yüz yüze. Hayatımı tekrar yaşadım sanki. Çocukluğumu dünyadan. Kesilen kokulu depremle gördüğüm ortaya Kesilen gençlik bir daha kitabı Kesilen Gitar görüştüm, elli başta önce Gitar güzel de kıvrım duasıyla… Kesilen gitar : çok sesli hatıralar. Cüneyd Suavi adlı yazara ait Kesilen Gitar kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %45 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. Paylaş : Kesilen Gitar Çok Sesli Hatıralar. Kesilen GitarÇok Sesli Hatıralar. Cüneyd Suavi Zafer Yayınları. 9789752611573. 880223. Kesilen Gitar Çok Sesli Hatıralar. Kesilen Gitar Cok Sesli Hatiralar. Art.Nr.: Hersteller:Cüneyd Suavi. Kesilen Gitar Cok Sesli Hatiralar. Kesilen Gitar & Çok Sesli Hatıralar. Cüneyd Suavi NESİL YAYINLARI. Kesilen Gitar & Çok Sesli Hatıralar - Cüneyd Suavi indir. Cüneyd Suavi. Bu kitabı yazarken, şimdi ancak rüyalarımda gördüğüm kişilerle görüştüm, onlarla sohbet ettim, hem de yüz yüze. Hayatımı tekrar yaşadım sanki. Çok sesli hatıralar üst başlığı ile yayınlanan anı kitabı KESİLEN GİTAR, Cüneyd Suavinin yarım asırı geçmiş hayatından çok ilginç, yer yer duygusal yer yer de komik anılarından oluşuyor. Kesilen gitar : çok sesli hatıralar / Cüneyd Suavi. ISBN: 9789752611573. Kesilen Gitar & Çok Sesli Hatıralar - Cüneyd Suavi [PDF, EPUB]. Ana Sayfa Halk Edebiyatı Kesilen Gitar Çok Sesli Hatıralar Pdf Kitap İndir. Kesilen Gitar Çok Sesli Hatıralar PDF Download. 7.87 TL. Çok sesli hatıralar üst başlığı ile yayınlanan anı kitabı KESİLEN GİTAR, Cüneyd Suavinin yarım asırı geçmiş hayatından çok ilginç, yer yer duygusal yer yer de komik anıların...