İşte Geldik Gidiyoruz

Hayati İnanç

İşte Geldik Gidiyoruz
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-19
YAZAR Hayati İnanç
ISBN 6059810173
DOSYA FORMATI 9,93 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İçinde bulunduğumuz modern çağda öyle bunaldık, modern kültür adıyla savrulduğumuz kültürsüzlük içinde öyle daraldık ki âsûde zaman ve mekânlardan bir teselli arar olduk.Hayhuy içinde hayatın manâsını da lezzetini de yitirip yarış atı gibi sadece koşuyoruz. Telâşla ve anlamsızca. Mutlu olmak için yaptıklarımız ve edindiklerimiz ise mutluluk vermek şöyle dursun, sırtımıza ayrıca yük oluyor.Boşa harcanan zaman ve duymazdan gelinen vicdan intikamını alıyor. En hafif bedel huzursuzluk ve stres.“İşte geldik gidiyoruz” dedik o yüzden. Nereden nereye? sorusunu hatırlatması ümidiyle.Yaşam anlamsız belki ama ‘hayat’ manâsız değil.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İşte Geldik Gidiyoruz i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İşte Geldik Gidiyoruz.

...kmamalımı. İşte geldik gidiyoruz. Bilinmez bir diyara ... Cem Karaca - İşte Geldik Gidiyoruz Şarkı Sözleri, İşte Geldik... ... . cem karaca yapıtı. bir çiviyi çakar gibi vura vura günlere dört nala gidiyoruz bizi bekleyen yere. işte geldik gidiyoruz bilinmez bir diyara eskiden karpuz idik şimdi döndük biz hıyara. mp3indirdur.mobi Cem Karaca Merhaba Gençler İşte Geldik Gidiyoruz. Şarkı. : İşte Geldik Gidiyoruz. 8 Haziran 2014 Pazar 22:48 eklendi, 163 defa indirildi. Bu sayfada Cem Karaca adlı şarkıcıya/gruba ait İş ... Cem Karaca - İşte Geldik Gidiyoruz Şarkı Sözü - EŞarkıSözü ... . Bu sayfada Cem Karaca adlı şarkıcıya/gruba ait İşte Geldik Gidiyoruz şarkısının sözleri bulunmaktadır. Şarkı Sözü. Bir çiviyi çakar gibi Vura vura günlere Dört nala gidiyoruz Bizi bekleyen yere Halimize... Bir çiviyi çakar gibi Vura vura günlere Dört nala gidiyoruz Bizi bekleyen yere Halimize şükran mı isyan mı etmeli Bütün ömür bir rüyaysa uyanıp kalkmamalımı İşte geldik gidiyoruz Bilinmez bir diyara... Bir çiviyi çakar gibi Vura vura günlere Dört nala gidiyoruz Bizi bekleyen yere Halimize şükran mı isyan mı etmeli Bütün ömür bir rüyaysa uyanıp kalkmamalımı İşte geldik gidiyoruz. The Lyrics for İşte Geldik Gidiyoruz by Cem Karaca have been translated into 2 languages. Bir çiviyi çakar gibi Vura vura günlere Bir çiviyi çakar gibi. Devlet kuşu konsa bile istemem ben bundan geri, İşte geldik gidiyoruz, şen olasın Halep şehri. Yediğimiz ekmek aşı, içtiğimiz alın teri, İşte geldik gidiyoruz, şen olasın Halep şehri. ...Bir çiviyi çakar gibi Vura vura günlere Dört nala gidiyoruz Bizi bekleyen yere Halimize şükran mı isyan mı etmeli Bütün ömür bir rüyaysa uyanıp kalkmamalımı İşte geldik gidiyoruz Bilinmez bir ... İşte geldik gidiyoruz sözleri, Muzik2.Net sayfasından yayınlanmıştır. http://www.sarkisozleri.muzik2.net Cem Karaca. Bir girdapta dönüyoruz Yaşamadan günümüzü Deli gibi kutluyoruz Yılbaşı doğum günümüzü Doğuma da ölüme de Çiçekler yolluyoruz. Cem Karaca | İşte Geldik Gidiyoruz. Yorum Yazma Kuralları: Cem Karaca - İşte Geldik Gidiyoruz Şarkı Sözleri hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. 11 yıl önce|45.8K görüntüleme. cem karaca - işte geldik gidiyoruz bilinmez bir diyara. Daha fazla videoya gözat. Sonraki oynatılıyor. 6:08. Cem Karaca - İşte Geldik Gidiyoruz....