Gönderen Mustafa Kemal

Elvan Pektaş Deniz

Gönderen Mustafa Kemal
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-02-20
YAZAR Elvan Pektaş Deniz
ISBN 6059166683
DOSYA FORMATI 9,55 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Çocuk,Yazdığım satırlar titrek olacak. Belki o yüzden okumakta zorlanacaksın. Ama istesem de bundan daha düzgün yazamam. Çünkü içinde olduğum vapur, azgın dalgalar ile boğuşuyor. Karadeniz’in azgın dalgalarıyla. Sana bu satırları yazarken iskemlemde oturmakta bile zorlanıyorum. İki gün önce çıktık yola. İstanbul Boğazı’ndan çıktığımızdan beri de deniz hiç durulmadı, sakinleşmedi. Girişeceğimiz savaştan artık geri dönüşümüzün olmadığını sanki Karadeniz bile biliyor. Biliyor da, ne kadar zorlu bir yola çıktığımızı anlatmaya çalışıyor. Biz bunu zaten çoktan biliyorduk ve kabul ettik. Çünkü biz özgürlüğümüzü ve elimizde kalan son bir avuç vatan toprağını kurtarmaya gidiyoruz.Mustafa Kemal PaşaElvan Pektaş Deniz'in, Mustafa Kemal’in kaleminden yazılmış mektuplar şeklinde, onun sözlerine sadık kalarak aktardığı bu kitapla, her yaştan okuru da Bandırma Vapuru'na bindiriyor ve her bir mektupla o büyük yolculuğa biz de eşlik ediyoruz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Gönderen Mustafa Kemal i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Gönderen Mustafa Kemal.

...Ordu Müfettişliğine atanan Mustafa Kemal, Samsuna, görev böl ... Gönderen Mustafa Kemal %30 İndirimli Elvan Pektaş Deniz ... ... Gönderen kaan_bebeto, 17 Aralık , 2006 - Mustafa Kemal Atatürk'ün Hayatı. Cünkü biz özgürlügümüzü ve elimizde kalan son bir avuc vatan topragini kurtarmaya gidiyoruz. Mustafa Kemal Pasa Elvan Pektas Deniz'in, Mustafa Kemal'in kaleminden yazilmis mektuplar seklinde... Biz bunu zaten çoktan biliyorduk ve kabul ettik. Çünkü biz özgürlüğümüzü ve elimizde kalan son bir avuç vatan toprağını kurtarmaya gidiyoruz. Mustafa Kemal Paşa. Biri ben, fani Mustafa Kemal; diğeri mill ... Karadeniz Teknik Üniversitesi Akademik Bilgi Sistemi ... . Mustafa Kemal Paşa. Biri ben, fani Mustafa Kemal; diğeri milletin içinde yaşattığı Mustafa Kemaller idealidir. Ben onu temsil ediyorum. Herhangi bir tehlike anında ben ortaya çıktımsa, beni bir Türk anası doğurmadı mı, Türk anaları daha Mustafa Kemaller... Cünkü biz özgürlügümüzü ve elimizde kalan son bir avuc vatan topragini kurtarmaya gidiyoruz. Mustafa Kemal Pasa Elvan Pektas Deniz'in, Mustafa Kemal'in kaleminden yazilmis mektuplar seklinde... 12.96 TL. Biz bunu zaten çoktan biliyorduk ve kabul ettik. Çünkü biz özgürlüğümüzü ve elimizde kalan son bir avuç vatan toprağını kurtarmaya gidiyoruz. Mustafa Kemal Paşa. Gönderen Mustafa Kemal. Çocuk, Yazdığım satırlar titrek olacak. Elvan Pektaş Deniz'in, Mustafa Kemal'in kaleminden yazılmış mektuplar şeklinde, onun sözlerine sadık kalarak aktardığı bu kitapla... Gönderen Mustafa Kemal. Yazar : Elvan Pektaş Deniz Yayınevi : FOM KİTAP Bu kategorideki tüm ürünler. 10.89 TL. Çünkü biz özgürlüğümüzü ve elimizde kalan son bir avuç vatan toprağını kurtarmaya gidiyoruz. Mustafa Kemal Paşa Elvan Pektaş Deniz'in, Mustafa Kemal'in kaleminden yazılmış... Mustafa Kemal Atatürk'ün Hayatı. Gönderen Devrim On 03:03. Mustafa Kemal Atatürk 1881 yılında Selânik'te Kocakasım Mahallesi, Islâhhâne Caddesi'ndeki üç katlı pembe evde doğdu. 12.80 TL. Biz bunu zaten çoktan biliyorduk ve kabul ettik. Çünkü biz özgürlüğümüzü ve elimizde kalan son bir avuç vatan toprağını kurtarmaya gidiyoruz. Mustafa Kemal Paşa. Gönderen:Mustafa Kemal en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Hemen Gönderen:Mustafa Kemal satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın! Ürün Adı: Gönderen Mustafa Kemal Ürün Kodu: 9786059166683 Basım Yılı: 2018.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı Çevirmen: Elvan Pektaş Deniz. 11.20 TL. Biz bunu zaten çoktan biliyorduk ve kabul ettik. Çünkü biz özgürlüğümüzü ve elimizde kalan son bir avuç vatan toprağını kurtarmaya gidiyoruz. Mustafa Kemal Paşa. Mustafa Kemal Paşa, askerleriyle aynı siperleri paylaşan komutanlardandı. 20 Mayıs 2020, Mustafa Kemal'i Samsun'a Gönderen Nazır: Şakir Paşa için yorumlar kapalı....