Ve Gökçizgi Kırıldı

Erdoğan Kahyaoğlu

Ve Gökçizgi Kırıldı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-15
YAZAR Erdoğan Kahyaoğlu
ISBN 6059848046
DOSYA FORMATI 8,48 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Nereye gittiğimizi bilmiyorduk ama gitmemiz gerektiğini biliyorduk. Hiçbir yer bize ait değil gibiydi. Nerede dursak orası bize düşman gibiydi. Yürüdük…Her yerin hep ağaç olduğu yerde durduk. Hep ağaç. Güneş’in parıltısı az, havanın sıcağı çoktu. Gece kısa, gündüz karanlık ve uzundu. Rüzgâr yoktu. Bizim gibi olan ve bizim gibi olmayanlarla karşılaştık. Bizim gibi olanlar az, bizim gibi olmayanlar çoktu ve hepsi düşman gibiydi. Tükenmez saldırılarıyla azaldık. Ve yürüdük…”Gökçizgi üzerindeki sonsuz yolculuğunda yaşamın ebedi simgesi Güneş… Hiç sönmeyen Kutsal Ateş… Güneş’in Hizmetkârı Kube ve “gövdesi de yaşı gibi heybetli” Neme… “Yaşamı coşkuyla yaşayan ve sanki zamanla kavgalı”, kabilenin doğal önderi avcı Zilan ve ona “eş olan” tutkulu, dirençli Sibe… Tarihöncesi zamanların, bütün tutsaklıklarına karşın “içinin sesi”ni dinleyen, seven, bağlanan, kendi tercihlerinin sonuçlarını yaşamaktan korkmayan insanları…Ve Gökçizgi Kırıldı sadece gizemli bir dünyanın içine girip bugüne yürüme iddiasında bulunmuyor… Aynı zamanda masalsı anlatımı, yepyeni dili ve özgün kurgusuyla edebiyatımızda kendine özel bir yer açıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ve Gökçizgi Kırıldı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ve Gökçizgi Kırıldı.

...iliyorduk. Devrim Kunter İsmi Türk Çizgi Romanında Bir Devrim Olabilir Mi? Ve Gökçizgi Kırıldı sadece gizemli bir dünyanın içine girip bugüne yürüme iddiasında bulunmuyor… Yerle Gök Arasında Suşa ile Kiki (Ciltli) ... Ve Gökçizgi Kırıldı - TamamAL.com ... . Erdoğan Kahyaoğlu. Boyut Yayın Grubu. Erdoğan Kahyaoğlu. "Nereye gittiğimizi bilmiyorduk ama gitmemiz gerektiğini biliyorduk. Hiçbir yer bize ait değil gibiydi. Nerede dursak orası bize düşman gibiydi. Yürüdük… Ve Gökçizgi Kırıldı sadece gizemli bir dünyanın içine girip bugüne yürüme iddiasında bulunmuyor… Aynı zamanda masalsı anlatımı, yepyeni dili ve özgün kurg ... Ve Gökçizgi Kırıldı ... . Nerede dursak orası bize düşman gibiydi. Yürüdük… Ve Gökçizgi Kırıldı sadece gizemli bir dünyanın içine girip bugüne yürüme iddiasında bulunmuyor… Aynı zamanda masalsı anlatımı, yepyeni dili ve özgün kurgusuyla edebiyatımızda kendine özel bir yer... Ve Gökçizgi Kırıldı. id="reduction_amount". 10,80 ₺. karşın içinin sesini dinleyen, seven, bağlanan, kendi tercihlerinin sonuçlarını yaşamaktan korkmayan insanlarıVe Gökçizgi Kırıldı sadece gizemli. Ve Gökçizgi Kırıldı. "Nereye gittiğimizi bilmiyorduk ama gitmemiz gerektiğini biliyorduk. Hiçbir yer bize ait değil gibiydi....