Şeşilo'nun Kurtçukları

Alina Nil Oflaz

Şeşilo'nun Kurtçukları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-12-10
YAZAR Alina Nil Oflaz
ISBN 6056892509
DOSYA FORMATI 11,19 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

"Şeşilo, bir yavru kedi. Annesi Uzun Tuhaf Varlıklar’ın evinde kalmış. En yakın arkadaşı, parkta tanıştığı Ağaç. Ancak bir derdi var kedimizin. Uzun Tuhaf Varlıklar, çocuklarının onunla oynamasına izin vermiyor. Mikrop kaparsın, diye uzaklaştırıyorlar çocuklarını. Annesini bulması gerekiyor Şeşilo’nun. Ne de olsa anneler bilir ne yapılacağını. Kedimiz, bu yolculukta birçok arkadaş ediniyor kendine. Sevgi dolu arkadaşlar… Bir o kadar da başını belaya sokuyor elbette. Çocuk felsefesi üzerine yazılan bu öykü, aklın ve gözlemin önemini eğlenceli bir dille anlatıyor. Minik dostlarımızın keyifle okuyacağına emin olabilirsiniz. Yazarın, mükemmel Türkçesi de cabası…"

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Şeşilo'nun Kurtçukları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Şeşilo'nun Kurtçukları.

...aat. aramanızda 293 adet ürün bulundu ... Şeşilo'nun Kurtçukları Alina Nil Oflaz ... . Seiko 5 Kurmalı Saat aramanızda 0 ürün bulundu. Yaptığınız aramaya benzer 293 adet ürün gösteriliyor. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Şeşilo'nun Kurtçukları. ...çocuğunuzun dilini geliştirmesini de sağlayacaktır.Çocuğunuzla okuyup üzerinde tartış ... Şeşilonun Kurtçukları Alina Nil Oflaz CSE Kitabevi | 9786056892509 ... .Çocuğunuzla okuyup üzerinde tartışabileceğiniz bir öykü Şeşilo'nun Kurtçukları.Düşünerek sorgulayarak gülerek okuyacağınız bu öyküden zevk. 10.98 TL. Mikrop kaparsın, diye uzaklaştırıyorlar çocuklarını. Annesini bulması gerekiyor Şeşilo'nun. Ne de olsa anneler bilir ne yapılacağını. Kedimiz, bu yolculukta birçok arkadaş ediniyor kendine. 13.50 TL. Pedagojik eğitim almış yazar çocuğunuzla okuyup üzerinde tartışabileceğiniz bir öykü olarak tasarlamış Şeşilo'nun Kurtçukları'nı. Şeşilo'nun Kurtçukları kitabının ücretsiz pdf'ini indirebilirsiniz. "Şeşilo, bir yavru kedi. Annesi Uzun Tuhaf Varlıklar'ın evinde kalmış. En yakın arkadaşı, parkta tanıştığı Ağaç. Şeşilo'nun Kurtçukları - Alina Nil Oflaz hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Şeşilo, bir yavru kedi. Annesi Uzun Tuhaf Varlıklar'ın evinde kalmış. 12.60 TL. Çocuğunuzla okuyup üzerinde tartışabileceğiniz bir öykü Şeşilo'nun Kurtçukları. Düşünerek, sorgulayarak, gülerek okuyacağınız bu öyküden zevk alacaksınız. - Alina Nil Oflaz. 11.76 TL. Mikrop kaparsın, diye uzaklaştırıyorlar çocuklarını. Annesini bulması gerekiyor Şeşilo'nun. Ne de olsa anneler bilir ne yapılacağını. Kedimiz, bu yolculukta birçok arkadaş ediniyor kendine. Alina Nil Oflaz. Kitap Tanıtımı. Şeşilo, bir yavru kedi. Annesi Uzun Tuhaf Varlıklar'ın evinde kalmış. En yakın arkadaşı, parkta tanıştığı Ağaç. Ancak bir derdi var kedimizin. 12.24 TL. Çocuğunuzla okuyup üzerinde tartışabileceğiniz bir öykü Şeşilo'nun Kurtçukları. Düşünerek, sorgulayarak, gülerek okuyacağınız bu öyküden zevk alacaksınız. - Alina Nil...