Ölümsüz Paşa'dan Anılar

Dr. Tarık Saygı

Ölümsüz Paşa'dan Anılar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-06
YAZAR Dr. Tarık Saygı
ISBN 6059121521
DOSYA FORMATI 8,95 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Atatürk’le ilgili çeşitli hatıralar, yakın tarihin bildiği simalar ve Atatürk’ü yakından tanıyan insanlar tarafından yakın geçmişte yayınlandı. Bunlar arasında dönemin edebiyatçıları, gazeteciler ve Atatürk ile beraber çeşitli savaşlarda bulunmuş askerler yer aldılar.Atatürk’ün birçok özellikleri arasında bulunan ve yanında bulunmuş olanların da hatıralarında belirttiği gibi halkla daima kaynaşması, iç içe olması, önemli yer tutmaktadır.Atatürk’ün hayatı boyunca gittiği yurt gezilerinde kendisiyle karşılaşma fırsatı bulmuş insanlar ya da onun gençlik ve eğitim yıllarından itibaren yakın çevresinde bulunanlar, Büyük Savaş’ta, Milli Mücadele’de onun yanında olanlar ve hizmetini yapan kişiler, Atatürk ile olan anılarını yazma fırsatı bulmuşlardır.Bu sayede insanlar Atatürk’ü yalnız Türk İnkılap Tarihi kitaplarında anlatılanlarla sınırlı değil, aynı zamanda bilinmeyen özel hayatıyla da tanıma fırsatı bulmuşlardır. Yine bu sayede insanlar Atatürk’ü Atatürk yapan üstün özelliklerini daha iyi anlamak fırsatını yakalamışlardır. İşte bu kitapta anlatılan anılar bu türden anılardır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ölümsüz Paşa'dan Anılar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ölümsüz Paşa'dan Anılar.

...tatürk'ü yakından tanıyan insanlar tarafından yakın geçmişte yayınlandı ... Ölümsüz Paşa'dan Anılar - Tarık Saygı ... . 17.36 TL. Fırsatı bulmuşlardır. Yine bu sayede insanlar Atatürk'ü Atatürk yapan üstün özelliklerini daha iyi anlamak fırsatını yakalamışlardır. İşte bu kitapta anlatılan anılar bu türden anılardır. Yine bu sayede insanlar Atatürk'ü Atatürk yapan üstün özelliklerini daha iyi anlamak fırsatını yakalamışlardır. İşte bu kitapta anlatılan anılar bu türden anılardır. (Tanıtım Bülten ... Ölümsüz Paşadan Anılar/Tarık Saygı Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor ... . İşte bu kitapta anlatılan anılar bu türden anılardır. (Tanıtım Bülteninden). Yine bu sayede insanlar Atatürk'ü Atatürk yapan üstün özelliklerini daha iyi anlamak fırsatını yakalamışlardır. İşte bu kitapta anlatılan anılar bu türden anılardır....