Birdirbir - Peygamberimiz ve Ailesi

Kollektif

Birdirbir - Peygamberimiz ve Ailesi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-12-01
YAZAR Kollektif
ISBN 6051691626
DOSYA FORMATI 11,56 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Birdirbir Eğlenceli Din Eğitimi ve Kültürü Serisi Çocuklar için hem eğitici, hem de eğlenceli bir okuma serüveni...Her sayı farklı bir konuyu çeşitli yönleri ile işlerken aynı zamanda rengârenk çizimler ve esprili karakterler ile çocukları eğlendiriyor. Din eğitimi alanında senelerin birikimini sizler için derledik. 101 sayılık Birdirbir Eğlenceli Din Eğitimi ve Kültürü dergisi tecrübesinin ışığında hazırlanmış, dergi tadında bir seri… İslam inancının temelinde yer alan konuları ve bize ait manevi değerleri birbirinden farklı hikâyeler ve karikatürler yolu ile çocuklara anlatan Birdirbir, evdeki okulunuz. EDAM’ın en sevilen karakterlerinden meraklı Zehra’nın, maceracı Batuta’nın, afacan Hayta ile Cemşit’in, sevimli Karagöz ve Hacivat’ın yanı sıra pek çok eğlenceli karakterin bir ucundan tuttuğu bu seri sadece çocuklara değil, içindeki çocuğu öldürmeyen yetişkinlere de hitap ediyor. Her biri 32 sayfa, renkli, kuşe kâğıt.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Birdirbir - Peygamberimiz ve Ailesi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Birdirbir - Peygamberimiz ve Ailesi.

...n hem eğitici, hem de eğlenceli bir okuma serüveni… 7 ... Birdirbir - Hz. Peygamber ve Aile Hayatı Kolektif ... .33 TL. EDAM YAYINLARI , Birdirbir Hz. Peygamber Ve Aile Hayatı için en uygun fiyatı, indirimleri ve kampanyaları KTP Kitabevi'nde bulabilirsiniz. Alış-Veriş Listeme Ekle. Birdirbir - Peygamberimiz ve Ailesi. Birdirbir Eğlenceli Din Eğitimi ve Kültürü Serisi. Çocuklar için hem eğitici hem de eğlenceli bir okuma serüveni... Alış-Veriş Listeme Ekle. Birdirbir - Peygamberimiz ve Ailesi. Birdirbir Eğlencel ... Peygamberimiz ve Ailesi-Birdirbir Kitaplığı - Kolektif : %15 İndirimli ... . Birdirbir - Peygamberimiz ve Ailesi. Birdirbir Eğlenceli Din Eğitimi ve Kültürü Serisi. Çocuklar için hem eğitici hem de eğlenceli bir okuma serüveni... Peygamber ve Aile Hayatı. Yeni. Ücretsiz Kargo. Peygamber ve Aile Hayatı. Yeni. Ücretsiz Kargo. Birdirbir Peygamberimiz ve Ailesi. Yayınevi / Marka: Edam Yayınları. Barkod: 9786051691626. Birdirbir Peygamberimiz ve Ailesi. Ürün Adı Hatalı. Periyodik Yayınlar Politika Siyaset Sağlık Sanat Yabancı Dilde Kitaplar Aile Kitaplığı Aksesuar. Peygamber ve Aile Hayatı. Stok Kodu. 9786051691626. %32. Birdirbir Ramazan Özel Kitabı. Kolektif. EDAM. %32. Birdirbir Yap Boz 16 - Temizlik İmandandır. Kolektif. EDAM. Birdirbir - Peygamberimiz ve Ailesi kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz....