2016 KPSS Tarih Öğreten Soru Bankası (Tamamı Çözümlü)

Kollektif

2016 KPSS Tarih Öğreten Soru Bankası (Tamamı Çözümlü)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-05
YAZAR Kollektif
ISBN 6053293675
DOSYA FORMATI 8,82 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Değerli KPSS Adayları; Gelecek planlamanızda önemli bir yer tuttuğunu bildiğimiz Kamu Personeli Seçme Sınavı sistemli bir şekilde çalışılması gereken zorlu bir sınavdır. Bilindiği üzere sınavın Genel Kültür Testi’ni oluşturan soruların yaklaşık % 50’si tarih alanından gelmektedir. Hem bilgi düzeyini hem de yorum kabiliyetini ölçen bu soruları rahatlıkla çözebilmeniz için çok sayıda soru çözerek sınava hazırlanmanız gerekmektedir. Çözeceğiniz bu soruların nitelikli ve ÖSYM’nin sınavlarda sorduğu soruların mantığına uygun bir mantıkla hazırlanmış olması da önemlidir. Yayınevimiz tarafından hazırlanan Tarih Öğreten Soru Bankası isimli bu eser, KPSS tarih sorularının çözümünde dikkat etmeniz gereken noktaları, sizi doğru yanıta götürecek ifade ve işaretleri vurgulamak ve pratiğinizi arttırmak amacıyla hazırlanmıştır. Bu eserin hazırlaması sırasında dikkat ettiğimiz temel nokta ÖSYM’nin KPSS başta olmak üzere çeşitli sınavlarda sormuş olduğu sorulardır. Bu soruların çözümünde bizi doğru cevaba götüren mantığı kavramak, soru içerisindeki ipuçlarını yakalamak ve gerekli bilgi birikimini sağlamak amacıyla sınavın mantığına uygun, özgün bir eser hazırladık. Ayrıca KPSS’de çıkan konuların önemli noktalarını tablo, şema ve haritalar biçiminde işledik. Çalışmamızın en önemli özelliklerinden birisi de eserdeki her sorunun çözümünün yapılmış olmasıdır. Bu sayede yanlış çözdüğünüz sorulardaki hataları kolaylıkla görebilecek ve eksiklerinizi giderebileceksiniz. Öğrenciler için kâbus haline gelmiş olan KPSS tarih sorularını kolaylıkla çözmenizi sağlayacağına inandığımız bu eserin sizleri başarıya götüreceğine inanmaktayız. Çalışmalarınızda başarılar dileriz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz 2016 KPSS Tarih Öğreten Soru Bankası (Tamamı Çözümlü) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap 2016 KPSS Tarih Öğreten Soru Bankası (Tamamı Çözümlü).

... Pegem Yayınları 9786058006072 Pegem Komisyon ... KPSS Tamamı Çözümlü Tarih Öğreten Soru Bankası - Milenyum Kitap ... . Benim Hocam + Yargı Yayınları 2020 KPSS Genel Kültür Tamamı Çözümlü Soru Deneme Seti. Kariyer Meslek Yayınları 2020 KPSS Süvari Tarih Tamamı Öğreten Çözümlü Soru Bankası. KPSS Genel Yetenek Genel Kültür Çıkmış Soru Kitapları. KPSS Öğretmen Alan Bilgisi Sınavı Kitapları. KPSS ÖABT Konu Anlatımlı Kitaplar. ...Sayısı: 488, Dil: Türkçe, Yayın Tarihi: 2016, KitabinaBak Envanter Tarihi: 2016-03-03T14:19:13, Orjinal Adı-Ek Bilgi: Soru Bankası (Tamamı Çözümlü). Soru Bankası (Tamamı Çözümlü). ...Soru ... KPSS Tarih Soru Bankaları - Maksimum Kitap ... . Soru Bankası (Tamamı Çözümlü). ...Soru Bankası (Tamamı Çözümlü) yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz. geldiği kadarıyla Kollektif kitaplarından bir tanesi olan 2016 KPSS Tarih Öğreten Soru Bankası (Tamamı... Filozof Yayıncılık 2016 KPSS tamamı çözümlü soru bankası ile siz de KPSS'de Tarih sorularını 27'de 27 yapacaksınız. ''Peki bu nasıl olacak?'' mı diyorsunuz, söyleyelim KPSS Tarih Soru Bankaları, Bekir Ulusan 2020 KPSS Tarih Soru Şifreler 8 Deneme İlaveli Tamamı Çözümlü Soru Bankası Kazancam Yayınları. 40TRY. 11. Benim Hocam + Yargı Yayınları 2020 KPSS Genel Kültür Tamamı Çözümlü Soru De...