Zamansız ve Mekansız Hikayeler’i

Orhan Veli Alıcı

Zamansız ve Mekansız Hikayeler’i
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-12-18
YAZAR Orhan Veli Alıcı
ISBN 6059315913
DOSYA FORMATI 12,56 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Eğer ben geceyi sarmazsam zaman durur, türlü canlı zaman durduğu halde nefes almaya devam eder. Böyle olunca da nehirler boşa akar, bedenler acıkır ama can duymaz, hayvanlar telef olur, hakikatin nimetine muhtaç kullar bu güzelliklerden faydalanamaz! Bu yüzden sarmam gerek zamanı… Orhan Veli Alıcı, Anadolu kültürünü, Toros Dağları’nı ve çevresini, oradaki halkın eski, acı tarihini yakından bilen, neredeyse o tarihin içinden çıkıp gelmiş bir anlatıcı. Zamansız ve Mekânsız Hikâyeler’i okuyunca göreceksiniz; yaşadığı, bağlandığı çevreden koptuğu zaman insan yalnızca mekânsızlaşmıyor, aynı zamanda “zaman” da onun için duruyor. Hızır’ı, Kaygusuz Abdal’ı, bin yıllık Anadolu inançlarını ve masallarını sayfalarına konuk eden bu küçük kitabı çok seveceksiniz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Zamansız ve Mekansız Hikayeler’i i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Zamansız ve Mekansız Hikayeler’i.

...cı. Eğer ben geceyi sarmazsam zaman durur, türlü canlı zaman durduğu halde nefes almaya devam eder ... Alakarga Sanat Yayınları Zamansız ve Mekansız Hikayeler'i 486865 ... . Zamansız ve Mekânsız Hikâyeler'i okuyunca göreceksiniz; yaşadığı, bağlandığı çevreden koptuğu zaman insan yalnızca mekânsızlaşmıyor, aynı zamanda "zaman" da onun için duruyor. Zamansız ve Mekânsız Hikâyeler'i okuyunca göreceksiniz; yaşadığı, bağlandığı çevreden koptuğu zaman insan yalnızca mekânsızlaşmıyor, aynı zamanda "zaman" da onun için duruyor. Zamansız ve Mekânsız Hikâyeler'i okuyunca göreceksiniz; yaşadığı, bağlandığı çevreden ko ... Öykü - Alakarga Sanat Yayınları - Zamansız ve Mekansız Hikayeler ... . Zamansız ve Mekânsız Hikâyeler'i okuyunca göreceksiniz; yaşadığı, bağlandığı çevreden koptuğu zaman insan yalnızca mekânsızlaşmıyor, aynı zamanda "zaman" da onun için duruyor. Zamansız ve Mekânsız Hikâyeler'i okuyunca göreceksiniz; yaşadığı, bağlandığı çevreden koptuğu zaman insan yalnızca mekânsızlaşmıyor, aynı zamanda "zaman" da onun için duruyor. Zamansız ve Mekânsız Hikâyeler'i okuyunca göreceksiniz; yaşadığı, bağlandığı çevreden koptuğu zaman insan yalnızca mekânsızlaşmıyor, aynı zamanda "zaman" da onun için duruyor. Zamansız ve Mekânsız Hikâyeler'i okuyunca göreceksiniz; yaşadığı, bağlandığı çevreden koptuğu zaman insan yalnızca mekânsızlaşmıyor, aynı zamanda "zaman" da onun için duruyor. Zamansız ve Mekânsız Hikâyeler'i okuyunca göreceksiniz; yaşadığı, bağlandığı çevreden koptuğu zaman insan yalnızca mekânsızlaşmıyor, aynı zamanda "zaman" da onun için duruyor. Zamansız ve Mekânsız Hikâyeler'i okuyunca göreceksiniz; yaşadığı bağlandığı çevreden koptuğu zaman insan yalnızca mekânsızlaşmıyor aynı zamanda "zaman" da onun için duruyor. Ürün Adı: Zamansız ve Mekansız Hikayeler Ürün Kodu: 9786059315913 Basım Yılı: 2018.00000000 Kapak Türü: karton Kapak Kağıt Cinsi: 2. Hamur Çevirmen: Orhan Veli Alıcı. 10.42 TL. Zamansız ve Mekansız Hikayeler-Alakarga Sanat Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Zamansız ve Mekânsız Hikâyeler'i okuyunca göreceksiniz; yaşadığı, bağlandığı çevreden koptuğu zaman insan yalnızca mekânsızlaşmıyor, aynı zamanda "zaman" da onun için duruyor. Zamansız ve mekânsız hikâyeler'i okuyunca göreceksiniz; yaşadığı bağlandığı çevreden koptuğu zaman insan yalnızca mekânsızlaşmıyor aynı zamanda "zaman" da onun için duruyor. Zamansız ve Mekânsız Hikâyeler'i okuyunca göreceksiniz; yaşadığı, bağlandığı çevreden koptuğu zaman insan yalnızca mekânsızlaşmıyor, aynı zamanda "zaman" da onun için duruyor....