Kayıp Satırlar

Şenay Ertuğrul Seçkin

Kayıp Satırlar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-12-03
YAZAR Şenay Ertuğrul Seçkin
ISBN 6056894602
DOSYA FORMATI 11,60 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Boş verdiğinde dolu çıkan hayallerimiz olsun. Okunup silinen satırlar kadar kalsın aklımızın kayığında.Yaralı bir ömürden kalan sürpriz güzellikler yaşayalım. Doğru muyuz bilinmez; lakin eğriler bir hayli yakar canı. Hayır, kendimden biliyorum. Boş ver dersin ya bildiğinden ya da bilmek istemediğinden. Boş ver. Sanki kimse bilmez doluluk oranını kendi barajının, kimse bilmez debisinin dibe vurduğu zamanları. Boş ver. Senin aklın yetmez sanki üzüntü duvarını yıkmaya, sen yetersizsindir kendi derdini anlamaya. Boş ver, ne kolay söylüyorlar ne kolay yok sayıyorlar acıyı. Boş ver. Hiç acı yememiş, hiç zehir zıkkım olmamış hayatları var. Boş ver. Ömürleri yokta geçmiş, varı asla yaşamamış, insan adındaki varlıklardan.Boş ver. Bir kıssa-i hisse bırakırsan evlat güzelliğine, bir gülümseme ile hatırlarsa seni mermer duvarda yeter be dostum. Boş ver. İnsan muamma,Zerrede katre,Katrede derya, Deryada deniz,Denizde umman.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kayıp Satırlar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kayıp Satırlar.

...priz güzellikler yaşayalım. Kayıp Satırlar ... Kayıp Satırlar Şenay Ertuğrul Seçkin ... . Yeni. Ücretsiz Kargo. Boş verdiğinde dolu çıkan hayallerimiz olsun. Okunup silinen satırlar kadar kalsın aklımızın kayığında.Yaralı bir ömürden kalan sürpriz güzellikler yaşayalım. 15 TL. Boş verdiğinde dolu çıkan hayallerimiz olsun. Okunup silinen satırlar kadar kalsın aklımızın kayığında.Yaralı bir ömürden kalan sürpriz güzellikler yaşayalım. 9.75 TL. Boş verdiğinde dolu çıkan hayall ... twitter.com/kaypsatrlar95 ... . 9.75 TL. Boş verdiğinde dolu çıkan hayallerimiz olsun. Okunup silinen satırlar kadar kalsın aklımızın kayığında.Yaralı bir ömürden kalan sürpriz güzellikler yaşayalım. ( Aşka Kayıp Satırlar başlıklı yazı isimsiz tarafından 06.07.2015 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu , kullanılan materyaller ve yazının içeriği... 15 TL. Boş verdiğinde dolu çıkan hayallerimiz olsun. Okunup silinen satırlar kadar kalsın aklımızın kayığında.Yaralı bir ömürden kalan sürpriz güzellikler yaşayalım. 9.75 TL. Boş verdiğinde dolu çıkan hayallerimiz olsun. Okunup silinen satırlar kadar kalsın aklımızın kayığında.Yaralı bir ömürden kalan sürpriz güzellikler yaşayalım. 8.64 TL. Boş verdiğinde dolu çıkan hayallerimiz olsun. Okunup silinen satırlar kadar kalsın aklımızın kayığında.Yaralı bir ömürden kalan sürpriz güzellikler yaşayalım....