Siyah Altın Peşinde Hazar'da Bir Yıl

Dr. Mustafa Gökçe

Siyah Altın Peşinde Hazar'da Bir Yıl
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-11-14
YAZAR Dr. Mustafa Gökçe
ISBN 9752676664
DOSYA FORMATI 8,3 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Milattan önce Ortadoğu’da kayaların arasından sızan siyah bir maddenin fark edilmesi ile insanoğlunun petrol iletanışıklığı başlar. Modern dünyanın vazgeçilmezleri arasında olan petrolün bu kadar köklü bir geçmişi vardır. Batı’da Sanayi İnkılabı ile birlikte kullanımı yaygınlaştığından petrolün iki asırlık bir geçmişi olduğu gibi bir algı oluşmuştur hafızalarımızda. Oysa Eski Babil, Elam ve Asur belgelerinde “naptu”,İslam kaynaklarında “neft” ve Slav dillerinde “nafta“ olarak geçen bu maddenin farklı uygarlıklardaki isminin benzerliği petrolün insan hayatındaki uzun yolculuğunun bir göstergesidir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Siyah Altın Peşinde Hazar'da Bir Yıl i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Siyah Altın Peşinde Hazar'da Bir Yıl.

...şinde Hazar'da Bir Yıl pdf eseri hakkında pdf paylaşımı yaptık ... Haberler.com: Siyah Altın Peşinde Hazar'da Bin Yıl Kitabı Çıktı - Haber ... . Siyah Altın Peşinde Hazar'da Bin Yıl. Yeni. Ücretsiz Kargo. 9789752676664. 427148. Siyah Altın Peşinde Hazar'da Bin Yıl. Berikan Yayınları. 15.40. Mustafa Gökçe adlı yazara ait Siyah Altın Peşinde Hazar'da Bin Yıl kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %30 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsi. Siyah Altın Peşinde Hazar'da Bin Yıl kitabı hakkında bilgileri ... Siyah Altın Peşinde Hazar'da Bin Yıl Mustafa Gökçe ... . Siyah Altın Peşinde Hazar'da Bin Yıl kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Mustafa Gökçek kitapları ve Berikan Yayınları 2012 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap... Siyah Altın Peşinde Hazar'da Bir Yıl / Dr. Mustafa Gökçe / Berikan Yayınevi. En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da. Hayatımızı şekıllendıren on yıl - Meg Jay. Ana sayfa/Tarih/Araştırma - İnceleme/Siyah Altın Peşinde Hazar'da Bin Yıl. 3740 de 4848. Kızıl Elma Peşinde Bir Ömür-Fatih Sultan Mehmed. 18. Tarihî ve arkeolojik verilere göre Ortadoğu'da ve Hazar Havza-sı'nda petrol milattan önceki devirlerden itibaren insanlar tarafından bilinmekte ve çeşitli amaçlarla kullanılmaktadır. 17.81 TL. Milattan önce Ortadoğu'da kayaların arasından sızan siyah bir maddenin fark edilmesi ile insanoğlunun petrol iletanışıklığı başlar. Modern dünyanın vazgeçilmezleri arasında olan petrolün bu... Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Siyah Altın Peşinde Hazarda Bin Yıl. Yazar. Mustafa Gökçe. Özge Önkol tarafından 21/03/2018 tarihinde (1 yıl önce) saat 15:49'de oluşturuldu. Araştırma - İnceleme kategorisinde yer alan Mustafa Gökçe - Siyah Altın Peşinde Hazar'da Bin Yıl kitabı en uygun ve indirimli fiyatla seni bekliyor. Hızlı kargo ile. Burada fiyat net, kitap jet! Seni gördüğüme sevindim Kitap-Galerisi - Siyah Altın Peşinde Hazar'da Bin Yıl itibaren Mustafa Gökçe. Milattan önce Ortadoğuda kayaların arasından sızan siyah bir maddenin fark edilmesi ile... ...Hazarda Bin YılSiyah Altın Peşinde Hazarda Bin Yıl - Milattan önce Ortadoğu'da kayaların arasından sızan siyah bir maddenin fark edilmesi ile Tarihî ve arkeolojik verilere göre Ortadoğu'da ve Hazar... {{isbn.pub}}, {{isbn.year}}, {{isbn.pages}} sayfa, {{isbn.cover}}. Uygun fiyatlara kitap ve makale alışverişi yapabilece...