Se! Aa! Deneme 1 2 3!

Tuğçe Tarakçı

Se! Aa! Deneme 1 2 3!
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-04
YAZAR Tuğçe Tarakçı
ISBN 6056581045
DOSYA FORMATI 7,80 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

"En çok siz okuyacaksınız bu kitabı, en çok siz ki, ben size iyi ki varsınız diyeyim!" diyor bu kitabın yazarı. İyi ki okudum diyeceğiniz bir kitap için ses vermeye hazır mısınız: "Se! Aa! Deneme 1 2 3!""İzmir'in havasına kapıldığım ilk yıllardı. Bir barda oturmuş; alkol bir, arkadaşım iki keyifteydik. Bira zırt pırt kostüm değiştirirdi o ara. Bir biraver giyerdi değme assolistlere taş çıkartır bir Arjantin olurdu sallana sallana. Gözlerim bir adama takılmış anlardan birinde. Miyoplar anlar takılan görüşümüz değil; zihnimizdeki tilkilerdir. Onlar da severler düşmeyi güleriz biz de. Adam bakışlarıma hikâyeler yazmış ben günlerime anlam katmaya çalışırken. Arjantinler sallanmayı bıraktı, biraverler soyundu kılıklarından. Ve tüm alkol mahkûmları yazdı seyir defterlerine, istikamet yatak. Kimisi yumuşatıcı kokusunu tanımadığı kimisi eskiyen aşkının anılarının olduğu yastığa koştu. Ben mi?Yürüdüm işte." 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Se! Aa! Deneme 1 2 3! i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Se! Aa! Deneme 1 2 3!.

...m ilk yıllardı. Bir barda oturmuş; alkol bir, arkadaşım iki keyifteydik ... Se Aa Deneme 1 2 3 - ePttAVM ... . Aa! Deneme 1 2 3! Se! İyi ki okudum diyeceğiniz bir kitap için ses vermeye hazır mısınız: "Se! Aa! Deneme 1 2 3!". "İzmir'in havasına kapıldığım ilk yıllardı. Bir barda oturmuş; alkol bir, arkadaşım iki keyifteydik. Aa! Deneme 1 2 3! Se! Iyi ki okudum diyeceginiz bir kitap için ses vermeye hazir misiniz: "Se! Aa! Deneme 1 2 3!""Izmir'in havasina kapildigim ilk yillardi. Bir barda oturmus; alkol bir, arkadasim iki keyifteydik. İyi ki okudum di ... Se! Aa! Deneme 1 2 3! | Katalog ... . Bir barda oturmus; alkol bir, arkadasim iki keyifteydik. İyi ki okudum diyeceğiniz bir kitap için ses vermeye hazır mısınız: "Se! Aa! Deneme 1 2 3!" "İzmir'in havasına kapıldığım ilk yıllardı. Bir barda oturmuş; alkol bir, arkadaşım iki keyifteydik. İyi ki okudum diyeceğiniz bir kitap için ses vermeye hazır mısınız: "Se! Aa! Deneme 1 2 3!" "İzmir'in havasına kapıldığım ilk yıllardı. Bir barda oturmuş- alkol bir, arkadaşım iki keyifteydik. İyi ki okudum diyeceğiniz bir kitap için ses vermeye hazır mısınız: "Se! Aa! Deneme 1 2 3!" "İzmir'in havasına kapıldığım ilk yıllardı. Bir barda oturmuş; alkol bir, arkadaşım iki keyifteydik. Se Aa Deneme 1 2 3, edebiyat - roman kategorisinde ücretsiz kargo ve 12 TL indirimli fiyatla. Ürün Adı: Se Aa Deneme 1 2 3. Mağaza: Fırsat Kapında. Yorumunuzu aşağıdaki alana yazınız. İyi ki okudum diyeceğiniz bir kitap için ses vermeye hazır mısınız: "Se! Aa! Deneme 1 2 3!""İzmir'in havasına kapıldığım ilk yıllardı. Bir barda oturmuş; alkol bir, arkadaşım iki keyifteydik....