Mind Fuck AşkAşkta Kendimizi Nasıl Sabote Ederiz ve Buna Karşı Ne Yapabiliriz

Petra Bock

Mind Fuck AşkAşkta Kendimizi Nasıl Sabote Ederiz ve Buna Karşı Ne Yapabiliriz
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-26
YAZAR Petra Bock
ISBN 6059200127
DOSYA FORMATI 3,52 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Dünyanın en güzel şeyini yaşarken kendimizi sabote ediyor olabilir miyiz? Petra Bock MINDFUCK teorisini ilk kez aşk ve ilişkiler alanına uyguluyor, bunu yaparken bize duygularımızı ve ilişkilerimizi nasıl sabote ettiğimizi gösteriyor. “Her seferinde yanlış insana çatıyorum…”, “Benim hayalindeki kadın yok zaten…”, “Eğer beni gerçekten sevseydin…” Hayatın başka hiçbir alanında potansiyelimizi aşkta olduğu kadar boşa harcamıyoruz. Kendimizi ve karşımızdaki kişiyi düşünce ve duygularımızla sabote ediyorsak bilin ki bunun arkasında MINDFUCK gizlidir.Bu MINDFUCK’ları keşfedip üstesinden gelerek aşk hayatınızı düzene sokmak ve genel olarak hayatınızı zenginleştirmek için çok değerli bir kaynak.Almanya’nın en önemli yaşam koçlarından Petra Bock Türkçede yayımlanan ve büyük ilgi gören MINDFUCK (Beyni Becermek) ve MINDFUCK-KOÇLUK kitaplarından sonra üçüncü kitabı MINDFUCK-AŞK ile kendi potansiyelimizi dolu dolu kullanıp daha iyi bir yaşam sürebilmemiz için onu nasıl yenebileceğimizi göstermeye devam ediyor. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Mind Fuck AşkAşkta Kendimizi Nasıl Sabote Ederiz ve Buna Karşı Ne Yapabiliriz i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Mind Fuck AşkAşkta Kendimizi Nasıl Sabote Ederiz ve Buna Karşı Ne Yapabiliriz.

...ler kulübü. Kendi kendimizi ilk kez eleştirdiğimiz yaş bu kadar küçük ... Mindfuck Aşk : Aşkta Kendimizi Nasıl Sabote Ederiz ve... ... . İç sesimiz bizi uyaradursun; hata yapmaktan kesinlikle korkmamalıyız. Sistem nasıl işliyor? İstediğim ürünü nasıl alırım? Nasıl ödeme yapabilirim? Kargo ücreti ne kadar? Fiyat. Mınd Fuck Aşk-Aşkta Kendimizi Nasıl Sabote Ederiz ve Buna Karşı Ne Yapabiliriz. mind fuck. şükela: tümü | bugün. isimdir. insanın kendi kendini zihinsel olarak sabote etmesini , sanki el freni çe ... Kendini Sabote Etmek - Neden Kendimizi Sabote Ederiz? ... . insanın kendi kendini zihinsel olarak sabote etmesini , sanki el freni çekilmiş gibi kısıtlayıcı, çekingen bir hayat sürme alışkanlığını ve bu sebepten ötürü... Read BÖLÜM 1 from the story MINDF*CK BÖLÜM BİR: KENDİMİZİ NEDEN SABOTE EDERİZ? by NezihCihanAksoy with 3 reads. psychological, kişisel, mindfuck. Petra Bock Mindfuck teorisini ilk kez aşk ve ilişkiler alanına uyguluyor, bunu yaparken bize duygularımızı ve ilişkilerimizi nasıl sabote ettiğimizi gösteriyor. Kendini sabote etme davranışına sahip olduğunuzda, ulaşmak istediğiniz hedefleri çepeçevre saran çelişkili inançlarınızdan dolayı, isteğiniz asla hedefinize. ...Becermek Aşkta Kendimizi Nasıl Sabote Ederiz ve Buna Karşı Ne Yapabiliriz. bunu yaparken bize duygularimizi ve iliskilerimizi nasil sabote ettigimizi gösteriyor. ...Kendimizi Niçin Sabote Ederiz ve Buna Karşı Ne Yapabiliriz Petra BockYayınevi: Paloma Basım Kendi Kendimizi Niçin Sabote Ederiz ve Buna Karşı Ne Yapabiliriz. ...Aşkta Kendimizi Nasıl Sabote Ederiz ve Buna Karşı Ne Yapabiliriz - 9786059200127 - - Dünyanin en güzel seyini yasarken kendimizi sabote ediyor olabilir miyiz?...