Hayat Bir Mucizedir

Guy de Maupassant

Hayat Bir Mucizedir
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-01-01
YAZAR Guy de Maupassant
ISBN 6054254552
DOSYA FORMATI 10,10 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Hintli bir yaşlı usta, çırağının sürekli herşeyden şikayet etmesinden bıkmıştır. Bir gün çırağını tuz almaya gönderir. Hayatındaki her şeyden mutsuz olan bu çırak döndüğünde, yaşlı usta ona, bir avuç tuzu, bir bardak suya atıp içmesini söyler. Çırak, yaşlı adamın dediğini yapar ama içmez ağzındakileri tükürmeye balar. Tadı nasıl? diye soran yaşlı adama öfkeyle acı diye cevap verir. Usta gülerek çırağı kolundan tutar ve dışarı çıkarır. Sessizce az ilerideki gölün kıyısına götürür ve çırağına bu kez de bir avuç tuzu göle atıp, gölden su içmesini söyler. Söyleneni yapan çırak, ağzının kenarlarından akan suyu koluyla silerken, usta aynı soruyu sorar. Tadı nasıldı?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Hayat Bir Mucizedir i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Hayat Bir Mucizedir.

...aša Tapušković, Vesna Trivalić vb. Bir Sırp mühendis olan Luka, 1992'de Bosna'ya gelir ... Hayat Bir Mucizedir | Kitapidea.com ... . Yanında opera şarkıcısı olma hayalleri taşıyan karısı Jadranka ve... Hayat Bir Mucizedir yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Hayat Bir Mucizedir kitabına benzeyen kitaplar. Buket Ay Hayat Bir Mucizedir'i inceledi. Ancak bekleyen bir savaş patlak verir ve acımasızca hayatları felç eder. muhteşem bir film Dram,komedi,müzikal ne isterseniz var Life Is Miracle, bir mucizedir y ... Füsunsu - Bir Mucizedir Yaşamak - Home | Facebook ... . muhteşem bir film Dram,komedi,müzikal ne isterseniz var Life Is Miracle, bir mucizedir yaşamak, bir mucizedir sinema. 11.11 TL. Hintli bir yaşlı usta çırağının sürekli herşeyden şikayet etmesinden bıkmıştır. Bir gün çırağını tuz almaya gönderir. Hayatındaki her şeyden mutsuz ola...