Uluslararası Finansal Yönetim - 1

Jeff Madura

Uluslararası Finansal Yönetim - 1
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-11-26
YAZAR Jeff Madura
ISBN 6051333229
DOSYA FORMATI 11,64 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitap, Florida Atlantik Üniversitesi öğretim üyesi Jeff Madura tarafından yazılan International Financial Management kitabının kısaltılmış 10. baskısının çevirisidir. Jeff Madura’nın bu kitabı dünyanın birçok ülkesinde ders kitabı olarak kullanılmaktadır. Bu özelliği nedeniyle farklı ülkelerde görev yapan öğretim üyelerinin ve öğrencilerin görüşleri doğrultusunda bu kitap, Jeff Madura tarafından sürekli geliştirilmiş ve nihayet 10. baskıya ulaşılmıştır. Çeviri editörlüğünü üstlendiğim bu kitap, Türkiye’nin en saygın üniversitelerinde gören yapan, kendi alanlarında yetkinliğini kanıtlamış öğretim üyelerinden oluşan bir ekip tarafından özveri ile çevrilmiştir. Kitap bölümlerini tekrar tekrar okumam nedeniyle uluslararası finansal yönetim konusundaki bilgilerimi pekiştirdiğim ve derinleştirdiğim için ayrıca kendimi mutlu hissetmekteyim. Bu nedenle Nobel Yayınevine böylesine eşsiz bir kitabı çevirerek öğrencilerin ve öğretim üyelerinin hizmetine sundukları için teşekkür ederim.Toplam 23 bölümden oluşan ve tamamen öğrenci odaklı materyallerle donatılan bu kitap, aynı zamanda öğretim üyelerine de çok önemli ekler sunmaktadır. Temel kurumsal finansman anlayışını esas alan bu kitap hem lisans hem de yüksek lisans düzeyinde verilen uluslararası finansal yönetim dersleri için tasarlanmıştır. Yüksek lisans düzeyinde ileri düzey sorular, örnek olay çalışmaları ve özel proje çalışmalarına daha fazla ağırlık verilmelidir.Bu kitabın çevirisi 2 cilt olarak tasarlanmıştır. Bir dönemlik derslerde genellikle ilk 12 bölümün okutulduğu gözlemlenmiş ve kitabın ilk cildine 12 bölüm dahil edilmiştir. İzleyen 11. bölüm ise kitabın ikinci cildini oluşturacaktır. Özellikle yüksek lisans ve doktora düzeyinde ve iki döneme yayılmış derslerde her iki cildin de gerekli olacağı düşünülmektedir.Hem ulusal hem de uluslar arası gelişmeler nedeniyle Uluslararası Finansal Yönetim dersinin gerekliliğinin daha çok hissedildiği günümüzde bu kitabın tüm okurlarımız için yararlı olmasını ve başarılarına ışık tutmasını dilerim.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Uluslararası Finansal Yönetim - 1 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Uluslararası Finansal Yönetim - 1.

...onusundaki bilgilerimi pekiştirdiğim ve derinleştirdiğim için ayrıca kendimi mutlu hissetmekteyim ... Uluslararası Finansal Yönetim 1 %13 İndirimli Hatice Doğukanlı ... . Kitap bölümlerini tekrar tekrar okumam nedeniyle uluslararası finansal yönetim konusundaki bilgilerimi pekiştirdiğim ve derinleştirdiğim için ayrıca kendimi mutlu hissetmekteyim. Kitap bölümlerini tekrar tekrar okumam nedeniyle uluslararası finansal yönetim konusundaki bilgilerimi pekiştirdiğim ve derinleştirdiğim için ayrıca kendimi mutlu hissetmekteyim. Kitap bölümlerini tekrar tekrar okumam nedeniyle uluslararası finansal yönetim konusundaki bilgil ... Uluslararası Finansal Yönetim 1 Fiyatları ve... | En Ucuzu Akakçe ... . Kitap bölümlerini tekrar tekrar okumam nedeniyle uluslararası finansal yönetim konusundaki bilgilerimi pekiştirdiğim ve derinleştirdiğim için ayrıca kendimi mutlu hissetmekteyim. Uluslararası Finansal Yönetim - 1 kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Jeff MADURA kitapları ve NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK 2012 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap... Kitap bölümlerini tekrar tekrar okumam nedeniyle uluslararası finansal yönetim konusundaki bilgilerimi pekiştirdiğim ve derinleştirdiğim için ayrıca kendimi mutlu hissetmekteyim. 44.50 TL. Temel kurumsal finansman anlayışını esas alan bu kitap hem lisans hem de yüksek lisans düzeyinde verilen uluslararası finansal yönetim dersleri için tasarlanmıştır. Kitap bölümlerini tekrar tekrar okumam nedeniyle uluslararası finansal yönetim konusundaki bilgilerimi pekiştirdiğim ve derinleştirdiğim için ayrıca kendimi mutlu hissetmekteyim. Uluslararası Finansal Yönetim 1. ₺39.36₺46.30. Bu kitap, Florida Atlantik Üniversitesi öğretim üyesi Jeff Madura tarafından yaz... R_ad_r0000000540653. 43.50 TL. Temel kurumsal finansman anlayışını esas alan bu kitap hem lisans hem de yüksek lisans düzeyinde verilen uluslararası finansal yönetim dersleri için tasarlanmıştır. Uluslararası Finansal Yönetim 1/Jeffry D. en uygun fiyatı GittiGidiyor'da! Uluslararası Finansal Yönetim 1/Jeffry D. incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın!...