İletişim Dünyamız

Hayati Odabaşı

İletişim Dünyamız
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-11-16
YAZAR Hayati Odabaşı
ISBN 6055365387
DOSYA FORMATI 11,45 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Uzaya çıkan insanlarla ve dünyanın dört bir tarafıyla iletişim sağlayabilecek sistemleri kurmuş bulunuyoruz.Ama maalesef; günlük hayatımızda anne kızıyla, baba oğluyla, komşu komşuyla, yöneticiler çalışanlarıyla, öğretmenler öğrencileriyle, eşler birbirleriyle iletişim kurmakta zorluk çekiyor.Çevresiyle etkin ve sağlıklı iletişim kurup bu beceriyi gösterebilenler; hayatlarında daha başarılı olmakta, hem insanları sevmekte hem de herkes tarafından sevilmektedirler.Böyle kişiler, kendilerine ve çevrelerine bir kalite katmaktadırlar. Zira hayattaki başarımız, çevremizle kurduğumuz iletişimdeki başarıyla doğru orantılıdır.Elini yumruk olarak sıkan kimselerle tokalaşılamaz. İletişim; sıkılan bu yumrukları açma becerisidir. Açmakla kalmayıp onunla el sıkışabilmek, dostlukların başlangıcı da olabilir.Unutmamak gerekir ki böyle durumlarda ya bir düşman kazanırız ya da kalıcı bir dost... Kitabımızda; genel iletişim becerilerinin yanında, konusunun uzmanlarıyla aşağıdaki başlıklarda sizlerin merak ettiği ve hayatımızın her anında lazım olabilecek konuları soru-cevap şeklinde paylaştık.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İletişim Dünyamız i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İletişim Dünyamız.

...i Odabaşı. Editor : Erol Şahnacı. ISBN : 978-605-5365-38-7 ... İletişim Dünyamız Hayati Odabaşı ... . İletişim | Time,The Economist, Financial Times, The Wall Street Journal, The New York Times International gibi dünya basının önde gelen yabancı gazete ve dergilerin aboneliklerinin yapıldığı... İLETİŞİM. Türkiye Genel Müdürlüğü. Aydınevler Mah. Siteler Yolu Sk. Iletişim dünyamız. Geleceğimizin teminatı olan sağlıklı nesiller ancak; sağlıklı bir aile içi iletişimin sonucu yetişebileceklerdir. Faruk Salt'ın uzman ... İletişim. Contact us. İletişim. ... #Evdekal | İletişim Formu ... . Faruk Salt'ın uzman ... İletişim. Contact us. İletişim. Gönder. İletişim. Orta Dünya İletişim Formu. Adınız (gerekli). İletişim. Bize Ulaşın. Ankara istanbul nıeuwegeın dortmund. İletişim Sayfası Formu. Adınız Soyadınız*. E-Mail*. İLETİŞİM. Iletişim dünyamız. Geleceğimizin teminatı olan sağlıklı nesiller ancak; sağlıklı bir aile içi iletişimin sonucu yetişebileceklerdir. Faruk Salt'ın uzman ... İletişim Dünyamız. Yeni. Ücretsiz Kargo. İletişim; sıkılan bu yumrukları açma becerisidir. Açmakla kalmayıp onunla el sıkışabilmek, dostlukların başlangıcı da olabilir. İletişim Dünyamız. Yeni. Ücretsiz Kargo. İletişim; sıkılan bu yumrukları açma becerisidir. Açmakla kalmayıp onunla el sıkışabilmek, dostlukların başlangıcı da olabilir. Vor year. TGRT Radyo'da yayınlanan İletişim Dünyamız adlı programın kaydı... İletişim Dünyamız 26.03.2016 yayını/ Gülser Ateş- Faruk SaltFaruk Salt. İletişim Bilgileri. Mavi Düş Turizm. 0542 534 25 72. Ergenekon Mah.Halaskargazi cad.Pekin Apt.No:27 zemin kat Harbiye / İstanbul. İletişim Formu. 8.40 €. Zira hayattaki başarımız, çevremizle kurduğumuz iletişimdeki başarıyla doğru orantılıdır. Elini yumruk olarak sıkan kimselerle tokalaşılamaz. İletişim; sıkılan bu yumrukları açma becerisidir. İletişim Dünyamız (9786055365387). Marka : Hayati Odabaşı. Uzaya...