Yaşat ki Yaşayasın

Ediz Hun

Yaşat ki Yaşayasın
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-02-20
YAZAR Ediz Hun
ISBN 6055545420
DOSYA FORMATI 5,96 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Değerli çevre dostları,Çok kırılgan bir yapıya sahip olan doğada, insan eliyle bilerek veya bilmeyerek meydana getirilen bir tahribatın geriye dönüşü, ne yazık ki mümkün olmamaktadır. İçinde barındırdığı birbirinden bağımsız ekosistemlerle hayatın en temel ögesi olan bu eşsiz hazineyi koruyarak güzel ve mutlu yarınlara ulaşmak hepimizin asli görevlerinin başında gelmektedir.Yarım yüzyıllık çalışmalarım sonucu edindiğim tecrübeler ile yerli ve yabancı bilim insanlarının görüşlerinden faydalanarak kaleme aldığım bu kitap; çocukluk yıllarımdan bugüne önce merakla, daha sonraları ise hayranlıkla araştırmalar yaptığım doğanın her geçen gün daralan yeşil alanlarının ve kötüleşen denge sisteminin çok geç olmadan korunabilmeleri amacını gütmektedir.Kitap hazırlama fikrim, bu husustaki teşvik ve desteklerin yanı sıra, sadece çok sevdiğim ülkem insanına bildiğim konularda hizmet etmek arzusundan kaynaklanmıştır.İlginizi çekeceğini ümit ederim.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yaşat ki Yaşayasın i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yaşat ki Yaşayasın.

... bir tahribatın geriye dönüşü, ne yazık ki mümkün olmamaktadır ... Yaşat ki Yaşayasın - Ekşi Sözlük ... . Şair Mustafa Cilasun isimli şaire ait Yaşat ki yaşayasın adlı şiiri okumak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Mustafa Cilasun adlı şaire ait tüm şiirleri antoloji.com da bulabilirsiniz. İşte bunu ön gören Şeyh Edebali, bu sebeple insanı yaşat ki devlet yaşasın sözünü söylemiştir. Şunu da unutma! İnsanı yaşat ki devlet yaşasın. Ey oğul, işin ağır, işin çetin, gücün kıla bağlı. Anasayfa ... Yaşat Ki Yaşayasın %17 İndirimli Ediz Hun ... . Ey oğul, işin ağır, işin çetin, gücün kıla bağlı. AnasayfaEdiz HunYaşat Ki Yaşayasın. Yaşat Ki Yaşayasın. In Stock. 29.70 TL. Değerli çevre dostları, Çok kırılgan bir yapıya sahip olan doğada, insan eliyle bilerek veya bilmeyerek meydana getirilen bir tahribatın geriye dönüşü, ne yazık ki mümkün olmamaktadır. Yaşat ki Yaşayasın kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Ediz Hun kitapları ve Babıali Kültür - BKY baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Yaşat Ki Yaşayasın %17 indirimli Değerli çevre dostları,Çok kırılgan bir yapıya sahip olan doğada,insan eliyle bilerek veya bilmeyerek meydana getirilen bir tah. Ya...