Deniz Kokusu

Can Göknil

Deniz Kokusu
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-12-04
YAZAR Can Göknil
ISBN 9750715716
DOSYA FORMATI 12,44 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kimi zaman bir bulutun üstünde, kimi zaman bir denizkızının kuyruğunda... Can Göknil, bu kitabında öyküseverlere yaşamın güzel, renkli yüzünün bir portresini çiziyor. Son derece yalın bir dille, akıllardan hiç çıkmayacak bir ses tonuyla sevginin, barışın, dostluğun değerini fısıldıyor.Yaşamımız, asla görmezden gelinmeyecek güzelliklerle dolu; kavganın, kişisel çıkarların, gürültünün yerini, doğanın dinginliği alabilir. Yeter ki nereye bakacağımızı, nasıl bakacağımızı bilelim. Deniz Kokusu, adıyla bile bu yalın erdemin adresini açıklayan bir öykü kitabı. Kuşkusuz yalnızca okunacak değil, görülecek, duyulacak ve içine çekilecek öyküler bunlar...O gün denizin ruhuyla buluştuk gibi gelmişti bana. Biliyordum zaten eninde sonunda yolumuza çıkacağını, düşündüğüm gibi de oldu. Onu karşımda görünce içimdeki sevgi öylesine büyüdü ki, taşıyamadım, denize aktı. Hani bazen yüreğinize çok sevgi dolarsa içinize sığmayıp taşar ya, işte öyle.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Deniz Kokusu i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Deniz Kokusu.

...lınım Hiç Bilemiyorum

Deniz Kokusu Sözleri, AkorMerkezi ... Deniz Kokusu ... .com'da yayınlanmıştır. http://www.akormerkezi.com. Deniz Kokusu Getiriyorum Nem Sinmiþ Tuzlu Bedenime Sabah Ayazýndan, Gözlerim Kýrmýzý Bir Þarký Tutturmuþum Rastgele Durduramýyorum Deniz Kokusu Getiriyorum Karlý Daðlarýn Tepesi... Tatile çıkamıyor, içinizdeki deniz özlemini gideremiyor musunuz? Deniz kıyısına attığınız iskemlede esintilerin yüzüne çaraparak ciğerlerinize deniz kokusunu doldurmasını mı istiyorsunuz? Can Göknil. Kimi zaman bir bulutun üstünde, kimi zaman bir denizkızının kuyruğunda... Can ... Deniz Kokusu | Tumblr ... . Kimi zaman bir bulutun üstünde, kimi zaman bir denizkızının kuyruğunda... Can Göknil, bu kitabında öyküseverlere yaşamın güzel, renkli yüzünün bir portresini çiziyor. Didem'in farklı versiyonu olan 98 çıkışlı Çoban Yıldızı kasetinin İçem şarkısına yapılmış olan klibinde Özcan Deniz'in baharat, deniz kokusu harmanıyla uyandırılmasının ardından ateş başındaki çılgın... Aralarını karıştıranlar... Şeker mi şeker Mert...Sevdiği için neleri göze alabilir bir insan? Aşkımız mı daha güçlüdür yoksa verdiğimiz sözler mi?İşte Deniz Kokusu da bizlere... Üstadın muhteşem betimlemeleri ile börtü böcek, doğa, dağlar, nehirler hele ki o püren kokusu iliklerinize işliyor. "Evet, kokuların en iğrenci, küfür kokusu... Böylelerinin girdiği deniz bile leş kokar." Eğitim adı : Deniz Kokusu Eğitim saati : 2 Saat Çıkış : 1 Çıkış Tekne : Archambault Surprise Eğitim profili : Yelkenciliği ve denizi merak edenler, denemek isteyenler için temel eğitimin ilk iki saatini içerir. deniz kokusunun aslında çürüyen yosunların kokusu olduğunu öğrendiğimden beri o kokuyu farklı koklarım. yosunlar yüzü güzelleştiriyorsa kokusu solunum yollarımız için bir güzellik yapar elbet. - Anlamadım, deniz kokusu için mi? - He ya! Hüsamettin örtmen anlattıyıdı, dünyanın en gözel gogusu deniz gogusuyumuş. Gendisi güççükkene Muulada Bozburun deyin bir yerde yaşarımış. Zamansız bir gün daha bitti. Yorgunluğum dizlerinden yukarı çıkarken gün batımlarını nasıl da özledim. Deniz kokusu akşamlarda yokluğunun renksiz rüzgarlarına şiirler yazdım. Sen bilmedin. Deniz Kokusu adlı kullanıcının en iyi panoları. Deniz Kokusu adlı kullanıcıdan daha fazla fikir. Leziz Yemek, Pasta Tarifleri, Tatlılar, Mutfaklar, Bisküvi, Içki Içme. Deniz Kokusu. Yerini hiçbir şeyin dolduramayacağı bir kokudur. Fosoptik çukurunun aktığı deniz kıyıları deniz kokusu için önerilmiyor. Deniz Kokusu Getiriyorum. Nem Sinmiş Tuzlu Bedenime. Sabah Ayazından, Gözlerim Kırmızı. Deniz Kokusu Getiriyorum. Güneş Kavurmuş Tenimi. Bir Sevişme Sonrası Gibi. Deniz Kokusu. 1,5 milyon değerlendirme. Süpermiş Yok ya, hiç istemiyorum. Deniz Kokusu. Gözleri maviydi; umudu çağıştırırcasına. Bütün Deniz'lerde ben yüzüyordum; bütün aşklarda benim ...