Arap Ülkeleri Sosyo-Kültürel Yapısı

Prof. Dr. Ahmet Kazım Ürün

Arap Ülkeleri Sosyo-Kültürel Yapısı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-01
YAZAR Prof. Dr. Ahmet Kazım Ürün
ISBN 6059706100
DOSYA FORMATI 4,86 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İlk insan Hz. Âdem'in Hz. Havva ile buluştuğu (Mekke 'de Arafat Tepesi), Hz. Musa'nın Allah'la konuştuğu (Tur Dağı) Hz. İsa'nın çarmıha gerilip göğe yükseltildiği, Peygamberimiz Hz. Muhammed'in dünyaya geldiği ve misyonunu icra ettiği (Mekke, Medine), Miraç'ta göğe yükseldiği (Kudüs), neredeyse bütün dinlerin ve medeniyetlerin doğduğu, dinler ve mezhepler arası çatışmaların yaşandığı, sahip olduğu petrol vb. doğal zenginlikler, stratejik boğaz ve kanallardan dolayı sömürgeci güçlerin ele geçirmek istedikleri, son yıllarda halkı monarşik yönetimlere ve işgalci güçlere karşı hürriyet ve özgürlük mücadelesi veren 22 Arap ülkesinin dinî, siyasî, etnik, mezhepsel, kültürel ve sosyal yönlerden ele alındığı bu eser, bölgeye ilgi duyanlar için genel bir fikir verecektir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Arap Ülkeleri Sosyo-Kültürel Yapısı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Arap Ülkeleri Sosyo-Kültürel Yapısı.

... ele alındığı bu eser... Arap Ülkeleri Sosyo-Kültürel Yapısı aşık olmuş ve birçok okuyucu nesiller arasında popülerlik kazanmıştır ... Arap Ülkeleri Sosyo-Kültürel Yapısı Ahmet Kazım Ürün ... . Yıl içinde yayıncı tarafından Rusça olarak yayınlanmıştır. Yayın geniş bir kitleye yöneliktir. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Arap Ülkeleri Sosyo Kültürel Yapısı. Mağaza: Fırsat Kapında. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Bu PDF Arap Ülkeleri Sosyo-Kültürel Yapısı! Onun için ne ?! "Gazeteler bu yeteneği gerçekten takdir ediyor" dedim ve "Peki, Arap Ülkeleri ... Arap Ülkeleri Sosyo-Kültürel Yapısı/Ahmet Fiyatı ve... - GittiGidiyor ... . Bu PDF Arap Ülkeleri Sosyo-Kültürel Yapısı! Onun için ne ?! "Gazeteler bu yeteneği gerçekten takdir ediyor" dedim ve "Peki, Arap Ülkeleri Sosyo-Kültürel Yapısı PDF'ye nasıl bir yolu var?" Arap Ülkeleri Sosyo-Kültürel Yapısı Kim Tarafından Yazıldı? Arap Ülkeleri Sosyo-Kültürel Yapısı Nasıl İndirilir? Kitapindir.PW olarak elimizden geldiği kadarıyla Prof. Arap Ülkeleri Sosyo-Kültürel Yapısı. Yeni. Ücretsiz Kargo. hürriyet ve özgürlük mücadelesi veren 22 Arap ülkesinin dinî, siyasi, etnik, mezhepsel, kültürel ve sosyal yönlerden ele alındığı bu eser... Arap Ülkeleri Sosyo-Kültürel Yapısı İlk insan Hz. Adem'in Hz. Hava ile buluştuğu (Meke 'de Arafat Tepes...