TurizmKonaklama ve Seyahat İşletmeciği

Kollektif

TurizmKonaklama ve Seyahat İşletmeciği
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-07
YAZAR Kollektif
ISBN 6053202967
DOSYA FORMATI 5,65 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Son yıllarda gerek dünyanın farklı ülkelerinde gerekse Türkiye’de hızlı bir biçimde büyüyen turizm sektörü, beraberinde nitelikli personel ihtiyacını da gündeme getirmiştir. Bu ihtiyaçtan hareketle ülkemizde çok sayıda turizm eğitim kurumu açılmış ve bu kurumlarda nitelikli kaynak kitap ihtiyacı ortaya çıkmıştır. Turizm: Konaklama ve Seyahat İşletmeciliği kitabı da söz konusu ihtiyacı karşılamak üzere Amerika Birleşik Devletleri'nde basılan orijinal çalışmanın çevirisi olarak hazırlanmış ve turizm disiplinini işletmecilik bakış açısıyla ele almıştır.Kitap bölümleri, bütünleştirilmiş bir turizm modeli çerçevesinde oluşturulmuştur. Bu doğrultuda, kitapta turizmin bileşenleri olan konaklama, seyahat, yiyecek içecek, hizmet kalitesi, ulaştırma, teknoloji, eğlence ve destinasyon gibi konular incelenmiştir. Turizmin gelişiminin doğal bir sonucu olan çevresel etmenlerde meydana gelebilecek değişimler ile turizmin sürdürülebilirliği ve geleceği de kitabın ana konuları arasındaki yerini almıştır. Konuların daha anlaşılır kılınması amacıyla uluslararası uygulama örnekleri sunulmuş ve her bölüm sonunda örnek olaylar ile tartışma sorularına yer verilmiştir. Yenilikçi içerik ve sistematiği ile bu kitabın uygulamacılara ve öğrencilere mesleki katkılar sağlayacağı düşünülmektedir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz TurizmKonaklama ve Seyahat İşletmeciği i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap TurizmKonaklama ve Seyahat İşletmeciği.

...rijinal çalışmanın çevirisi olarak hazırlanmış ve turizm ... Turizm Konaklama ve Seyahat İşletmeciliği Nobel Yayınları ... ... 38.25 TL. Turizm: Konaklama ve Seyahat İşletmeciliği kitabı da söz konusu ihtiyacı karşılamak üzere Amerika Birleşik Devletleri'nde basılan orijinal çalışmanın çevirisi olarak... YAYIN NO.: 1391 Seyahat/Turizm No.: 4 ISBN 978-605-320-296-7 © 5. Basımdan Çeviri, Ocak, 2016 Turizm Konaklama ve Seyahat İşletmeciliği Tourism The Business of... 37.35 TL. Turizm - Konaklama ve Seyahat İşletmeciliği-Nob ... Turizm - Konaklama ve Seyahat İşletmeciliği ... ... 37.35 TL. Turizm - Konaklama ve Seyahat İşletmeciliği-Nobel Akademik Yayıncılık- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda... Turizm İşletmelerinin Sınıflandırılması Seyahat İşletmeleri Yiyecek-İçecek İşletmeleri Konaklama İşletmeleri Diğer İşletmeler. 1 KONAKLAMA İŞLETMECİLİĞİ Öğr. Gör. Turizm Konaklama ve Seyahat İşletmeciliği - Kolektif. Nobel Akademik Yayınları. Kazanacağınız Toplam Puan : 405 Puan. Kolektif. Son yıllarda gerek dünyanın farklı ülkelerinde gerekse Türkiye'de hızlı bir biçimde büyüyen turizm sektörü, beraberinde nitelikli personel ihtiyacını da gündeme getirmiştir. Bu doğrultuda, kitapta turizmin bileşenleri olan konaklama, seyahat, yiyecek içecek Ürün Sepetinize Eklendi! Turizm - Konaklama ve Seyahat İşletmeciliği. 38,25 TL. Yorum Yaz. Ürün Adı: Turizm - Konaklama ve Seyahat İşletmeciliği/Roy A. Mağaza: kitapzen. Yorumunuzu aşağıdaki alana yazınız. Cathy H. C. Hsu. Son yıllarda gerek dünyanın farklı ülkelerinde gerekse Türkiye'de hızlı bir biçimde büyüyen turizm sektörü... İşletme, Muhasebe, Maliye. Turizm - Konaklama ve Seyahat İşletmeciliği. Bu doğrultuda, kitapta turizmin bileşenleri olan konaklama, seyahat, yiyecek içecek, hizmet... Alış-Veriş Listeme Ekle. Turizm Konaklama ve Seyahat İşletmeciliği. Bu doğrultuda kitapta turizmin bileşenleri ola...