Şaşırtıcı Sporlar/ Bildiğin Gibi Değil

Asena Meriç

Şaşırtıcı Sporlar/ Bildiğin Gibi Değil
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-07
YAZAR Asena Meriç
ISBN 6055011970
DOSYA FORMATI 7,3 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ayak voleybolundan yamaç paraşütüne, buz pateninden tekvandoya pek çok sporla tanış. Ayrıca, futbol topunun neden siyah beyaz olduğunu, basketbolun kurallarının nasıl bulunduğunu, tenis topunun önceden ne renk olduğunu, dünyanın en büyük bovling salonunun ismini öğren. Merak ettiğin soruların cevabını keşfet. Fotoğraflarına bakarak sporların dünyası hakkında bilgi sahibi ol. Öğrendiğin bilgilerle ilgili soruları çözerek kendini test et!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Şaşırtıcı Sporlar/ Bildiğin Gibi Değil i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Şaşırtıcı Sporlar/ Bildiğin Gibi Değil.

...ldiğin Gibi Değil - Şaşırtıcı Sporlar ... Bildiğin Gibi Değil Şaşırtıcı Sporlar ... . 9,80 TL. Tedarik Süresi Aynı Gün Olan Siparişler 24 Saatte KARGODA. Bildiğin Gibi Değil: Şaşırtıcı Sporlar Yediveren Ayak voleybolundan yamaç paraşütüne, buz pateninden tekvandoya pek çok sporla tanış. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Şaşırtıcı Sporlar / Bildiğin Gibi De ... Şaşırtıcı Sporlar "Bildiğin Gibi Değil" - Yediveren Çocuk ... . Şaşırtıcı Sporlar / Bildiğin Gibi Değil. Şaşırtıcı Sporlar (Bildiğin Gibi Değil). Adı: Şaşırtıcı Sporlar. Yazar: Asena Meriç. Alt başlık: Bildiğin Gibi Değil. Baskı tarihi: Ocak 2016. Bildiğin Gibi Değil-şaşırtıcı Sporlar, çocuk-gençlik kitapları kategorisinde ücretsiz kargo ve 17 TL indirimli fiyatla. Bildiğin Gibi Değil-Şaşırtıcı Sporlar. Ürün Puanı: Yükleniyor... Ayak voleybolundan yamaç paraşütüne, buz pateninden tekvandoya pek çok sporla tanış. Ayrıca, futbol topunun neden siyah beyaz olduğunu, basketbolun kurallarının nasıl bulunduğunu, tenis... Ayak voleybolundan yamaç paraşütüne, buz pateninden tekvandoya pek çok sporla tanış. Yırtıcı Hayvanlar"Bildiğin Gibi Değil". Asena Meriç. Bahçemdeki M...