Leda Konuşanlar Ülkesinde / Muhteşem Mucizeler -1

Dilek Kılıçdemir

Leda Konuşanlar Ülkesinde / Muhteşem Mucizeler -1
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-11-27
YAZAR Dilek Kılıçdemir
ISBN 6054478507
DOSYA FORMATI 9,90 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Hayvanları çok seven Leda, onlarla özel bir bağ kurar. Mucizeler Leda’nın doğum gününde pastasını üflerken bir dilek tutmasıyla başlar. Uykunun sıcak kollarına kendini bıraktığı anda, gözlerini hayal edemeyeceği bir yerde açar. Karşında rengârenk bir peri bulur. Güzel peri Leda’ya “Konuşanlar Ülkesinde” olduğunu söyler ve onu diğer çocuklarla tanıştırır. Leda’nın bu ülkede birçok arkadaşı olur.Leda’nın maceralarına katılmaya hazır mısınız?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Leda Konuşanlar Ülkesinde / Muhteşem Mucizeler -1 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Leda Konuşanlar Ülkesinde / Muhteşem Mucizeler -1.

...ir dilek tutmasıyla başlar. Güzel peri Leda`ya `Konuşanlar Ülkesinde` olduğunu söyler ve onu diğer çocuklarla tanıştırır ... Muhteşem Mucizeler - Konuşanlar Ülkesi Çevrimiçi Oku Üzerinde... ... . Muhteşem Mucizeler - Konuşanlar Ülkesi Kısa Özet. Hayvanları çok seven Leda, onlarla özel bir bağ kurar. Güzel peri Leda'ya *Konuşanlar Ülkesinde* olduğunu söyler ve onu diğer çocuklarla tanıştırır. Karşında rengârenk bir peri bulur. Güzel peri Ledaya Konuşanlar Ülkesinde olduğunu söyler ve onu diğer çocuklarla tanıştırır. Leda, Tavşancık ve Baykuş; Muhteşem Mucizeler -5. Muhteşem Mucizeler - Konuşanlar Ülkesi Hayvanları çok seven Leda, onlarl ... Leda Konuşanlar Ülkesinde; Muhteşem Mucizeler... - KiBO Katalog ... . Leda, Tavşancık ve Baykuş; Muhteşem Mucizeler -5. Muhteşem Mucizeler - Konuşanlar Ülkesi Hayvanları çok seven Leda, onlarla özel bir bağ kurar. Mucizeler Leda'nın doğum gününde pastasını üflerken bir dilek tutmasıyla başlar. Muhteşem Mucizeler - Konuşanlar Ülkesi Hayvanları çok seven Leda, onla...