Zümrüt Küpeler

Ayşe Yamaç

Zümrüt Küpeler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-11-26
YAZAR Ayşe Yamaç
ISBN 6053560623
DOSYA FORMATI 8,63 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ayşe Yamaç'ın güçlü kalemi, elinizden bırakmak istemeyeceğiniz bir gençlik romanına daha hayat veriyor. Annesi ölen Cemile yeni bir hayata, annesiz bir yaşama alışmaya çalışmaktadır. Annesinin ölümü kadar, onun emaneti olan zümrüt küpelerin kaybolması da Cemile'yi derinden sarsar. Zümrüt küpeleri ararken en yakın dostuyla da küsen Cemile, bir yandan üniversite sınavlarına hazırlanmaya çalışır, diğer yandan annesinin yokiuğuyla boğuşur. Bu zor günlerde onu ayakta tutan tek şey, sınıf arkadaşlarından bazılarıyla kurdukları bir gruptur. Küpeleri bulması için Cemiie'ye yardım etmeye karar veren arkadaş grubunu ve Cemile'yi çözülmesi gereken bir bulmaca beklemektedir: "Zümrüt küpeleri kim almış olabilir?" Birer dedektif gibi titiz çalışan gençlerin macerasına ortak olmaya hazır olun. Merakla okuyacağınız bu romanda sıcacık bir aşk öyküsü de sizi bekliyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Zümrüt Küpeler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Zümrüt Küpeler.

...gun fiyatları ile GittiGidiyor'da. zümrüt küpe ... Pırlanta Zümrüt Küpeler ... . aramanızda 923 adet ürün bulundu. Akıllı Sıralama. Pırlanta Zümrüt Küpe Modelleri gösterişli seçeneklerle Assos Pırlanta'da. Zümrüt Küpeler. Artan fiyat. Zümrüt küpe modelleri kuyumcu` da. Zümrüt taşı üzerinizdeki negatif enerjiyi alır ve sizi manevi olarak rahatlatır. Zümrüt küpelere uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Pırlanta Zümrüt Küpeler. Göster: 25 50 75 1 ... Pırlantalı Renkli (Safir, Zümrüt, Yakut, Elmas) Küpeler - Ariş Pırlanta ... . Pırlanta Zümrüt Küpeler. Göster: 25 50 75 100 300. 0,98 Karat Pırlanta Zümrüt Küp.. 17.100 TL 11.970 TL Vergiler Hariç: 11.970 TL. Sepete Ekle. Zarafetin ve ihtişamın temsilcisi zümrüt küpelere vurulmamak imkânsız. Damla kesimli ve pırlantalarla zenginleştirilmiş zümrüt küpeler şık davetlerde göz alıcı ve seçkin görünmenizi sağlayabilir. Doğanın en değerli taşlarından olan yakut, zümrüt doz parıltıyla lüks detaylarla sarmalanacağınız, bir ömür boyu sizinle olacak renkli pırlanta küpeler koleksiyonu size çok özel duygular yaşatacak. Küpeler. Filtre Seçenekleri. İndirimli Ürünler (4). Pırlanta Zümrüt Taşlı Menekşe Küpe. 5.256,62 tl. 6.570,77 tl. %10 indirim. En moda Pırlanta Zümrüt Küpeler ile her daim zarif olun! Pırlantanın muhteşem ışıltısı ile buluşan zümrüt küpe tasarımları sevdikleriniz için harika bir hediye tercihi olabilir. Zümrüt Küpe arıyorsan site site dolaşma! En Popüler Züm...