Tedrisat-ı Edebiyyeden Nazm ve Eşkal-i Nazm

Tahirü'l Mevlevi

Tedrisat-ı Edebiyyeden Nazm ve Eşkal-i Nazm
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-08
YAZAR Tahirü'l Mevlevi
ISBN 6059100717
DOSYA FORMATI 9,90 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bütün sahalarıyla tekâmül etmiş olan Divan edebiyatı, aynı zamanda nazım edebiyatı olarak da anılabilir. Şiirlerini farklı hayal dünyaları ve farklı hissiyatla bezeyen Divan şairleri, yüzyıllar boyu en güzide mahsullerini nazımla ortaya koymuşlardır. Bir anlamda Divan edebiyatının omurgası mesabesinde olan nazım, yine bu alanla iştigal eden her araştırmacının karşısına ilk önce çıkacak olandır. Biz de araştırmalarımız neticesinde Tâhirü’l-Mevlevî’nin nazım konusundaki ders notlarından derlediği, nazmı ve nazma müteallik çeşitli yönleri toplu ve müstakil bir şekilde anlattığı Nazm ve Eşkâl-i Nazm isimli eserini fark ettik. Eseri, günümüz harflerine aktararak Divan edebiyatında nazım ile ilgili yapılacak çalışmalara küçük bir katkı sunmak istedik.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Tedrisat-ı Edebiyyeden Nazm ve Eşkal-i Nazm i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Tedrisat-ı Edebiyyeden Nazm ve Eşkal-i Nazm.

...üteallik çeşitli yönleri toplu ve müstakil bir şekilde anlattığı Nazm ve Eşkâl-i Nazm isimli eserini fark ettik ... Tedrisat I Edebiyyeden Nazm ve Eşkal İ Nazm En Uygun Fiyatlarla ... . 28.80 TL. ...Tâhirü'l-Mevlevî'nin nazim konusundaki ders notlarindan derledigi, nazmi ve nazma müteallik çesitli yönleri toplu ve müstakil bir sekilde anlattigi Nazm ve Eskâl-i Nazm isimli eserini fark... Tedrisat-ı Edebiyyeden Nazm ve Eşkal-i Nazım. 19. fiyat. Florinalı Nazım Hatırat-ı Meşahir. Bitmedik Ot Dibinde Doğmadıcak Bir Göcen Şerh-i Nazım-ı Ahmed. 32 TL. ...Tahirü'l-Mevlevi'nin nazım konusundaki ... Tedrisat-ı Edebiyyeden Nazm ve Eşkal-i Nazım %15 İndirimli... ... . Bitmedik Ot Dibinde Doğmadıcak Bir Göcen Şerh-i Nazım-ı Ahmed. 32 TL. ...Tahirü'l-Mevlevi'nin nazım konusundaki ders notlarından derlediği, nazmı ve nazma müteallik çeşitli yönleri toplu ve müstakil bir şekilde anlattığı Nazm ve Eşkal-i Nazm isimli eserini fark ettik. : Tahirül Mevlevi. Tedrisat-ı Edebiyyeden Nazm ve Eşkal-i Nazm Kesit Yayınları | 9786059100717. Divan Edebiyatı - Halk Edebiyatı. Tedrisat-ı Edebiyyeden Nazm ve Eşkal-i Nazım. Bütün sahalarıyla tekamül etmiş olan Divan edebiyatı, aynı zamanda nazım edebiyatı olarak da anılabilir. Satın almak istiyorsanız ve fiyat bilgisini merak ediyorsanız, KitapYurdu, D&R, İdefix, HepsiBurada gibi sitelerden bilgi alabilirsiniz. Tedrisat-ı Edebiyyeden Nazm ve Eşkal-i Nazm Kitabı Yazarı Kimdir? Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Tedrisat-ı Edebiyyeden Nazm ve Eşkal-i Nazm. Tahirü'l Mevlevi / Kesit Yayınları. Kargolama Süresi: 5 İş Günü. 25.60 TL. ...Tahirü'l-Mevlevi'nin nazım konusundaki ders notlarından derlediği, nazmı ve nazma müteallik çeşitli yönleri toplu ve müstakil bir şekilde anlattığı Nazm ve Eşkal-i Nazm isimli eserini fark... 25.92 TL. ...Tahirü'l-Mevlevi'nin nazım konusundaki ders notlarından derlediği, nazmı ve nazma müteallik çeşitli yönleri toplu ve müstakil bir şekilde anlattığı Nazm ve Eşkal-i Nazm isimli eserini fark... 26.24 TL. ...Tahirü'l-Mevlevi'nin nazım konusundaki ders notlarından derlediği, nazmı ve nazma müteallik çeşitli yönleri toplu ve müstakil bir şekilde anlattığı Nazm ve Eşkal-i Nazm isimli eserini fark... ...Tâhirü'l-Mevlevî'nin nazım konusundaki ders notlarından derlediği, nazmı ve nazma müteallik çeşitli yönleri toplu ve müstakil bir şekilde anlattığı Nazm ve Eşkâl-i Nazm isimli eserini fark ettik. Tahirü'l-Mevlevi. Bütün sahalarıyla tekâmül etmiş olan Divan edebiyatı, aynı zamanda nazım edebiyatı olarak da anılabilir. Şiirlerini farklı hayal dünyaları ve farklı hissiyatla bezeyen Divan şairleri... 26.56 TL. ...Tahirü'l-Mevlevi'nin nazım konusundaki ders notlarından derlediği, nazmı ve nazma müteallik çeşitli yönleri toplu ve müstakil bir şekilde anlattığı Nazm ve Eşkal-i Nazm isimli eserini fark... ...Tahirü'l Mevlevi'nin nazim konusundaki ders notlarindan derledigi, nazmi ve nazma müteallik cesitli yönleri toplu ve müs...