Aşk ve Ayrılık Psikolojisi

Rukiye Karaköse

Aşk ve Ayrılık Psikolojisi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-12-06
YAZAR Rukiye Karaköse
ISBN 6059475792
DOSYA FORMATI 6,19 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Hiç aşık oldunuz mu? Peki hiç aşk acısı çektiniz mi? Aşık olmak sıra dışı bir yaşantı ve sürekliliğinden ziyade bıraktığı izler sayesinde “yokken bile” hayatımızda her daim var olmayı sürdürüyor. Aşk bittiğinde, insan üzerindeki tahribatı çok derin olabiliyor. Aşk acısını bir anda geçirecek bir ilaç, şurup, iksir yok. Peki insan, er geç biten “aşk” sarhoşluğunun ardından bu “acılı” süreci nasıl atlatacak? Tekrar normal hayata nasıl dönecek? Dönebilecek mi? Peki döndüğünde kendisi aynı kişi mi olacak? Bu kitap bütün bu sorulara ve benzerlerine cevap aramak için yazıldı. Aşk olsun diyelim!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Aşk ve Ayrılık Psikolojisi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Aşk ve Ayrılık Psikolojisi.

... ayrılıklarında yas süreçleri vardır ... Aşk ve Ayrılık Psikolojisi [Kategorisiz Ürünler] Rağbet Yayınları... ... . İşte size ayrılık sürecinin ana atları ve ayrılığı atlatmanın yolları: Eğer kalbiniz... Rukiye Karaköse. Hiç aşık oldunuz mu? Peki hiç aşk acısı çektiniz mi? Aşık olmak sıra dışı bir yaşantı ve sürekliliğinden ziyade bıraktığı izler sayesinde yokken bile hayatımızda her daim var olmayı... Rukiye Karaköse. Hiç aşık oldunuz mu? Peki hiç aşk acısı çektiniz mi? Aşık olmak sıra dışı bir yaşantı ve sürekliliğinden ziyade bıraktığı izler sayesinde "yokken bile" hayatımızda her daim var olmayı... Hayatımızın herhangi bir döneminde ... Aşk ve Ayrılık Psikolojisi / Rukiye Karaköse / Rağbet... - GittiGidiyor ... ... Hayatımızın herhangi bir döneminde ayrılık takibi aşk acısı veya başka romantik kırılmalar yaşamamız olası ve normaldir. Lauren Howe (Stanford Psikoloji Departmanı), çalışmasında ayrılık ile ilgili... 12 TL. Aşk acısını bir anda geçir...