Uygarlığı Değiştiren 100 Kedi

Sam Stall

Uygarlığı Değiştiren 100 Kedi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2014-05-28
YAZAR Sam Stall
ISBN 9750710537
DOSYA FORMATI 3,12 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Tek bir kedinin uygarlığı değiştirmeye gücünün yetmeyeceğini düşünüyorsanız, koca bir canlı türünü tek başına yok eden Tibbles’ı duymamışsınız demektir. Ya da Pakistan ile ABD arasında diplomatik bir tartışmayı tetikleyen Ahmedabad adlı kedi yavrusunu. Ya da bir tutam tüyüyle bir katilin yakalanmasını sağlayan Kartopu adlı Kanada kedisini.Bunlar, “uygarlığı değiştiren 100 kedi”den yalnızca üçü. Elinizdeki kitap, bilim, tarih ve sanata ve daha birçok alana katkıda bulunan kedilere selam duruyor. Büyük edebiyat yapıtlarına esin kaynağı olanlardan tutun da, polise telefon ederek sahibinin hayatını kurtaranlara kadar, kedilerin zekâsını ve cesaretini gözler önüne seren birçok örnek var bu kitapta.Bütün bu kedicikler tarihi az çok değiştirdiler. Bunu umursamamaları, hatta yaptıklarının farkında bile olmamaları, çok daha basit bir işi becerince yaygara koparan insanlara örnek olmalı.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Uygarlığı Değiştiren 100 Kedi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Uygarlığı Değiştiren 100 Kedi.

...i yok. Uygarlığı Değiştiren 100 Kedi ... Uygarlığı Değiştiren 100 Kedi - Sam Stall - Can Yayınları ... . Can Yayınları. Kazanacağınız Toplam Puan : 150.5 Puan. favorim newton'un kedisi. adama en sonunda kedi/köpek kapısını yaptırmıştır. onu okuyan bunu da okudu (bkz: uygarlığı değiştiren 100 köpek). Çeviren : Ayşen Anadol Yazar : Sam Stall Özgün adı : 100 Cats Who Changed Civilization Kitap türü : anlatı Sayfa sayısı : 134 Yayın tarihi : 2009 Yayın evi :Can Yayınları. Bunlar, "uygarlığı değiştiren 100 ... UYGARLIĞI DEĞİŞTİREN 100 KEDİ - TARİHTE EN ÇOK... - GittiGidiyor ... . Bunlar, "uygarlığı değiştiren 100 kedi"den yalnızca üçü. Elinizdeki kitap bilim, tarih, sanat ve daha birçok alana katkıda bulunan kedilere selam duruyor. ...sağlayan Kartopu adlı Kanada kedisini.Bunlar, uygarlığı değiştiren 100 kediden yalnızca üçü. Elinizdeki kitap, bilim, tarih ve sanata ve daha birçok alana katkıda bulunan kedilere selam duruyor. Uygarlığı değiştiren 100 kedi Yazarı: Sam STALL - Kırkmerak21. - 181 sayfa. Kitabın Orijinal Adı: 100 Cats Who Changed Civilization. Sosyal medyanın kitap ve kahve ile birlikte en fazla tıklanan fotoğrafı, kedi. Sam Stall'ın Uygarlığı Değiştiren 100 Kedi ya da Oya Baydar'ın Kedi Mektupları, kedilerle ilgili aklıma gelen ilk kitaplar. Ya da bir tutam tüyüyle bir katilin yakalanmasını sağlayan Kartopu adlı Kanada kedisini. Bunlar, 'uygarlığı değiştiren 100 kedi'den yalnızca üçü. Ya da bir tutam tüyüyle bir katilin yakalanmasını sağlayan Kartopu adlı Kanada kedisini. Bunlar, "uygarlığı değiştiren 100 kedi"den yalnızca üçü. 15.05 TL. Bunlar, "uygarlığı değiştiren 100 kedi"den yalnızca üçü. Elinizdeki kitap, bilim, tarih ve sanata ve daha birçok alana katkıda bulunan kedilere selam duruyor. Sam Stall 'Uygarlığı Değiştiren 100 Kedi'de, tarihte en çok adı geçen kedileri anlatıyor. Sam Stall, yeni bir baskıyla yayınlanan elimizdeki kitabında, tarihte yaşamış, iz bırakan kedilerin izini sürüyor. Ya da bir tutam tüyüyle bir katilin yakalanmasını sağlayan Kartopu adlı Kanada kedisini. Bunlar, "uygarlığı değiştiren 100 kedi"den yalnızca üçü. Tek bir kedinin uygarlığı değiştirmeye gücünün yetmeyeceğini düşünüyorsanız, koca bir canlı türünü tek başına yok eden Tibbles'ı duymamışsınız demektir. UYGARLIĞI DEĞİŞTİREN 100 KEDI TARIHTE SÖZÜ GEÇEN KEDILER - SAM STALL özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Uygarlığı değiştiren 100 kedi. Tek bir kedinin uygarlığı değiştirmeye gücünün yetmeyeceğini düşünüyorsanız, koca bir canlı türünü tek başına yok eden Tibbles'ı duymamışsınız demektir. Ya da P...