Leda İyi Olacak / Muhteşem Mucizeler -4

Dilek Kılıçdemir

Leda İyi Olacak / Muhteşem Mucizeler -4
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-11-27
YAZAR Dilek Kılıçdemir
ISBN 6054478392
DOSYA FORMATI 5,41 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Leda üşüttü ve hastalandı. Annesi onu doktora götürdü. İlaçlarını ve annesinin hazırladığı bitki çayını içtikten sonra yatağına uzandı. Sonra nereye gitti? Elbette her uykuya dalışında gittiği yere.“Konuşanlar Ülkesi”nde bir kural var ve çok önemli. Bunu Leda da yeni öğrendi. Bu güzel ülkeye kötülük asla giremiyor. Hele yalan ve iftira kesinlikle!Bu hikâyede Leda ve arkadaşlarının grubuna yeni bir arkadaş daha katılıyor.Bu macerada yalanın ve iftiranın ne kadar kötü olduğunu ve insanlara nasıl zarar verdiğini okuyacaksınız. Okuduktan sonra Mucizeler bitmesin diye bir daha asla yalan söylememeye karar vereceksiniz. Muhteşem Mucizeler devam ediyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Leda İyi Olacak / Muhteşem Mucizeler -4 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Leda İyi Olacak / Muhteşem Mucizeler -4.

.... Annesi onu doktora götürdü. İlaçlarını ve annesinin hazırladığı bitki çayını içtikten sonra yatağına uzandı ... Leda İyi Olacak - Dilek Kılıçdemir - Kanes Yayınları ... . Muhteşem Mucizeler devam ediyor. ...Barkod: 9786054478392, Sayfa Sayısı: 48, Dil: Türkçe, Yayın Tarihi: 2012, KitabinaBak Envanter Tarihi: 2016-03-03T14:11:59, Orjinal Adı-Ek Bilgi: Leda İyi Olacak; Muhteşem Mucizeler 4. Leda üşüttü ve hastalandı. Annesi onu doktora götürdü. İlaçlarını ve annesinin hazırladığı bitki çayını içtikten sonra yatağına uzandı. Muhteşem Mucizeler devam ediy ... MUHTEŞEM MUCİZELER SERİSİ ( 8 KİTAP) - Wattpad ... . İlaçlarını ve annesinin hazırladığı bitki çayını içtikten sonra yatağına uzandı. Muhteşem Mucizeler devam ediyor. Leda İyi Olacak Leda üşüttü ve hastalandı. Okuduktan sonra Mucizeler bitmesin diye bir daha asla yalan söylememeye karar vereceksiniz. Muhteşem Mucizeler devam ediyor. Leda İyi Olacak - Kanes Yayınları - 9786054478392 - Dilek Kılıçdemir - %32 indirimli - Leda üşüttü ve hastalandı. Muhteşem Mucizeler - 4. Leda üşüttü ve hastalandı. Annesi onu doktora götürdü. İlaçlarını ve annesinin hazırladığı bitki çayını içtikten sonra yatağına uzandı. Muhteşem Mucizeler devam ediyor. Kitap Hakkında. Leda İyi Olacak Dilek Kılıçdemir. Dilek Kılıçdemir Muhteşem Mucizeler - Konuşanlar Ülkesi kitap Leda, who loves animals very much, has a special connection with them. Hayvanları çok seven Leda, onlarla özel bir bağ kurar. Mucizeler Leda'nın doğum gününde pastasını üflerken bir dilek tutmasıyla başlar. Leda İyi Olacak. Dilek Kılıçdemir. Kanes Yayınları. Hayvanları çok seven Leda, onlarla özel bir bağ kurar. Mucizeler Ledanın doğum gününde pastasını üflerken bir dilek tutmasıyla başlar. Uykunun sıcak koll.. Kitap Fırsatları En İyi Kitap Sitesi. 0212 678 67 61. Leda İyi Olacak. Yazar: Dilek Kılıçdemir Yayinevi: Kanes Yayınları. Muhteşem Mucizeler devam ediyor. 15.72 TL. Leda'nın bu macerasını da zevkle okuyacaksınız. Siz hiç fidan diktiniz mi? Çok keyifli çok! MUHTEŞEM MUCİZELER 4 : Leda İyi Olacak Leda üşüttü ve hastalandı. Annesi onu doktora götürdü. KAMPANYALAR. Sepetim ( ). Leda İyi Olacak Muhteşem Mucizeler - 4. Bunu Leda da yeni öğrendi. Bu güzel ülkeye kötülük asla giremiyor. Hele yalan ve iftira kesinlikle!...