Küçük Prens

Antoine De Saint Exupery

Küçük Prens
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-11-14
YAZAR Antoine De Saint Exupery
ISBN 6056974007
DOSYA FORMATI 6,34 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Elveda”, dedi tilki. “İşte benim sırrım: Çok basit; insan ancak yüreğiyle baktığı zaman doğruyu görebilir. Gerçekler gözle görülmez.”“Gerçekler gözle görülmez”, diye yineledi Küçük Prens, unutmamak için.“Gülün için harcadığın zamandır, gülünü böylesine önemli kılan.”“Gülüm için harcadığım zamandır, gülümü önemli kılan” dedi Küçük Prens, unutmamak için.“İnsanlar bu gerçeği unuttular”, dedi tilki.“Ama sen unutma.”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Küçük Prens i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Küçük Prens.

...rgınlıklarına üzülüyor, söylediklerine hak veriyoruz ... KÜÇÜK PRENS ÖZETİ - KÜÇÜK PRENS NE... | Yeni Çıkanlar ... . Küçük Prens baobap ağaçlarıyla kaplı küçük bir gezegende tek başına yaşadığını söyler. Küçük Prens izle, Küçük Prens full izle, Küçük Prens türkçe dublaj izle, Küçük Prens hd izle, masallardan tanığımız ve hikayelerini duyduğumuz Küçük prens bu seferinde sinema sevenlerin... Karşısındaki göz alıcı bir güzellikte olan Küçük Prens'tir. Gezegeninde tek başına yaşamaktadır. Son bölümde is ... Küçük Prens - Antoine de Saint-Exupéry ... . Gezegeninde tek başına yaşamaktadır. Son bölümde ise Küçük Prens'siz bir resim var. Küçük Prens'in yeryüzüne indiği yerin resmi. Kökenler Labirenti - Pera Günlükleri 5 (1). Küçük Prens (Arapça) (1). Tehlikeli (1). Hachiko (1). Türkiye (801). Vazgeç. küçük prens kitap. aramanızda 803 adet ürün bulundu....