Hiç Hesapta Yoktun

Ali Kızılca

Hiç Hesapta Yoktun
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-11
YAZAR Ali Kızılca
ISBN 6056613852
DOSYA FORMATI 10,94 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Hayatınızda her şey çok güzel giderken, bir gün dünyalar kadar sevdiğiniz eşinizle bahçenizde piknik yaparken bayılsanız ve gözünüzü açtığınızda başka bir ilde, başka bir evde ve kendisinin karısı olduğunu iddia eden başka bir kadınla kendinizi baş başa bulsanız ne yapardınız? Çocuklarınız, eviniz, işiniz, karınız, yaşadığınız yer, size ait olmasa işin içinden nasıl çıkmaya çalışırdınız?Bazen insan hiç beklemediği bir an da başka bir kimliğe geçebilir. Hiç hesapta yokken bütün değerlerini yitirebilir. Ve değerlerini geri kazanmaya çalışan insan çok farklı sonuçlarla da karşılaşabilir.Kitabın sonunda hayretler içinde kalacaksınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Hiç Hesapta Yoktun i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Hiç Hesapta Yoktun.

...nlatımını, yazımını eleştirmeden önce parmak basmam gereken bir nokta var ... Hiç Hesapta Yokken - Fragman - Dailymotion Video ... . Nazmiye Sümer. *Bir sonraki sayfayı okumak için hep bir bahaneniz olacak* -Meral Kır 'Aylardan Aşk' ve 'Aşkı Seçtim' kitaplarının yazarı Kendime yediremiyordum. http://illekitap.blogspot.com.tr/2015/05/nazmiye-sumer-hic-hesapta-yoktun-sen.html. Nadir... adamım iyi sabırlısın vallaha :) Kendimi şu dakika tutuyorum yoksa kitap içeriğine gireceğim. afişi görünce film zannetim meğersem kitap kapağımış..😀"hiç hesapta ... Hiç Hesapta Yoktun Sen - Nazmiye Sümer || Kitap Yorumu ... . afişi görünce film zannetim meğersem kitap kapağımış..😀"hiç hesapta yoktun sen nazmiye sümer" bende ilk defa duydum bunu ama "Türklerin aşkı böle olur" dedirtecek bi kitapa benziyo... We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of Hiç Hesapta Yoktun Sen by Nazmiye Sümer. Kendimi şu dakika tutuyorum yoksa kitap içeriğine gireceğim. Nazmiye Sümer. "Bir sonraki sayfayı okumak için hep bir bahaneniz olacak". -Meral Kır. 'Aylardan Aşk' ve 'Aşkı Seçtim' kitaplarının yazarı. Kendime yediremiyordum. Hiç Hesapta Yoktun Sen;" Bir sonraki sayfayı okumak için hep bir bahaneniz olacak". Meral Kır aylardan aşk ve aşkı seçtim kitaplarının yazarı. Kendime yediremiyordum. Benimle evlenmek istediğini annesinin aracılığıyla ileten bu adam; kendini şimdi bana farklı bir kişi olarak tanıtıyordu.İntikam... Hesabını mı unuttun? veya. Yeni Hesap Oluştur. Şimdi Değil. İlgili Sayfalar. Yıldız: Cameron Diaz, Jeremy Piven, Jon Favreau vb. Kyle Fisher (Jon Favreau)'ın tek istediği hayatının kadını olan Laura Getty (Cameron Diaz) ile evlenmek. Kendime yediremiyordum. Benimle evlenmek istediğini annesinin aracılığıyla ileten bu adam; kendini şimdi bana farklı bir kişi olarak tanıtıyordu.İntikam almam artık kaçınılmazdı. Hiç hesapta yokken çıktın karşıma Çember daralırken girdin kanıma Tanıyor gibiydim maziden seni Öylesi yakındın sıcaktın bana. İçimdeki tabu yıkılmaz derdim Sevginle arama set koyamadım Günleri... Gevezeliği sevmem ki ben, özleyen insan gelir demiştin ya ben hiç gitmemiştim, gidememiştim.. "Hiç Hesapta Yoktun" be sevgili.. Ben seni hayallerimde yaşatıyordum çok güzeldin, güzelsin.. Nazmiye Sümer - Hiç Hesapta Yoktun Sen - PDF - Say...