KuğuSuyun Huzuru

Ayşenur Vural

KuğuSuyun Huzuru
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-11-28
YAZAR Ayşenur Vural
ISBN 9758432936
DOSYA FORMATI 3,55 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bize çocukluğumuzda verilen öğütler, hep Kaf Dağı gibi uzaktaki bir masal diyarından gelirdi sanki. Örnekler, insanların seçilmişleri; Peygamberler, veliler ya da geçmişte yaşamış yüce kişilerdi. Onların manevi fistanlarını kendi dar kılıflarımıza sığdıramama bahaneleri, artırdıkça artırdı hal ehli ile bizim hallerimiz arasındaki mesafeleri. Bizim gibi, bizden biri, bizim çağımızda, bizim yaşadıklarımızla, bizim çorak iklimimizden başka bir hissiyatla yaşayabiliyorsa; işte o zaman dönüp bakabilirdik ancak kendimize.Bu kitapta, konuşmaya başladığımız anda ardımıza bıraktığımız o göz, bize yeniden “Buradayım” diyor. Üstelik bunu bizimle çağdaş, arkadaş, dost, ahbap birinin kaleminden söylüyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz KuğuSuyun Huzuru i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap KuğuSuyun Huzuru.

...yfa Halk Edebiyatı Kuğu Suyun Huzuru Pdf Kitap İndir ... Fotoğraf : Doğa, Kanat, Göl, Nehir, Vahşi Hayat, Yüzmek, Gaga... ... . Şair Sadiye Ayhan isimli şaire ait Huzur'u Sükun adlı şiiri okumak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Sadiye Ayhan adlı şaire ait tüm şiirleri antoloji.com da bulabilirsiniz. Doğuştan gelen yeteneklerinizi, ifade gücünüzü ve iç huzurunuzu güçlendiren bu ruhsal hareketi hayata geçirmenizi kolaylaştıracak 10 basit tüyoyu sizler için derledik: 1. Nefes almanın gücüne inanın. Suyun hafızası var ... Huzur'u Sükun Şiiri - Sadiye Ayhan ... . Nefes almanın gücüne inanın. Suyun hafızası var.. Su bütün evrenin ve kainatın başlangıç noktasını oluşturuyor. Hem sağlıkta hem estetikte hem de şifada. İnsanların huzura kavuşması için bedeni arındırmak çok önemli. Kuğu Suyun Huzuru, Canfeza Kitaplar. Bu ürünün fiyat bilgisi, resim, ürün açıklamalarında ve diğer konularda yetersiz gördüğünüz noktaları öneri formunu kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz. Kendinizi bu cümleleri kullanırken bulursanız, size çok büyük yardımı dokunabilecek şu 5 maddeyi de aklınızda tuttuğunuza emin olun. 1. İçsel huzuru bulmak için gereksiz ağırlıklardan kurtulun. Kuğu & Suyun Huzuru Yazarı Kimdir? Yukarıda 9758432936 numaralı kitabın pdf linki mevcuttur. Fakat Kuğu & Suyun Huzuru yazarı kimdir? sorusuna cevap olarak Ege Görgün vermekteyiz. Sülünler, Keklikler, Bıldırcınlar, Su kuşları ve niceleri. Beyaz Kuğu Dişi yavruları ile beraber. Beyaz Kuğu Erkek Sorry, this page isn't available. Su kuşları değişik ortamlarda yaşarlar. Bunlar bazen su kenarlarında yaşayan kuşlardır. Uçuşu çok güzel ve estetiktir. Uçarken başını dik tutar. Havuz ve suyu çok seven kuğu bitkilerle beslenir. Kuğu, ördekgiller familyasından iri ve genellikle beyaz su kuş türlerinin ortak adı. ile ilgili farklı Türk boylarının farklı yorumları olsa da ortak inanış konduğu yere mutluluk ve huzur getirdiği yönündedir. Kullanıcıların eklediği sıfır ve ikinci el emlak, vasıta, giyim, el...