Tehlikeli Karşılaşmalar

Kamil Yıldız

Tehlikeli Karşılaşmalar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-14
YAZAR Kamil Yıldız
ISBN 6059279598
DOSYA FORMATI 8,12 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İroni kişide başlar ve biter; toplumsal yararı gözeten ise mizah ve komik’tir. O halde ironiyi ‘gülme’den ziyade özgürlük talebi ve belirsizlik olarak ele almalıyız; esasında felsefi anlamda bu böyledir.İronik metinler evrensel ve kuşatıcı, dolayısıyla kamuya yararlı, hükmedici değil; mahrem, özel ve kişisel olanı merkeze alır; bu nedenle belirsizdir; toplumsal yarar için yorumladıklarında hiçbir şey ifade etmeyeceklerdir; ironide çözüm önerilmez; en fazla sorun gösterilmiş olur; ortada komik de yoktur; bir doğruya bağlama da.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Tehlikeli Karşılaşmalar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Tehlikeli Karşılaşmalar.

...Brady Barr dünyanın en uzak köşelerine vahşi hayvanları kendi doğal yaşam alanlarında gözlemlemek için ... Tehlikeli Karşılaşmalar | Video İzle ... ... Brady Barr ile "Tehlikeli Karşılaşmalar" bu serüvenlerin en can alıcı anlarını ekranlara taşırken, adrenalini yükseltiyor... Dünya'daki en korkutucu hayvanlarla karşı karşıya gelen Brady'nin en tehlikeli... Karşılaştığı her timselden güvenli bir şekilde yürüdü veya kaçtı. Tehlikeli Karşılaşmalar bölümünde, bu uzmanlığı tehlikeli durumlardan kurtarmaya ve bahsini arttırmay ... Tehlikeli Karşılaşmalar ... . Tehlikeli Karşılaşmalar bölümünde, bu uzmanlığı tehlikeli durumlardan kurtarmaya ve bahsini arttırmaya çalışıyor. Nat Geo Wild Televizyonu için Dr. Brady Barr tarafından hazırlanan 'Tehlikeli Karşılaşmalar' türkçe belgesel serisinin bu bölümünde Vahşi Batı'yı online hd kalitesinde izleyebilirsiniz. Brady Barr. Tehlikeli Karşılaşmala...