Öldüren Sırlar

Lynda La Plante

Öldüren Sırlar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-12-04
YAZAR Lynda La Plante
ISBN 6051420967
DOSYA FORMATI 9,16 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Manşetlerden İnmeyen bir hayat. Gerçeğiİ ortaya çıkaracak bir ölüm. Sessiz sakin bir hayat Amanda Delany’ye göre değildi. Delany, gününü gün etmesiyle ve birbirinden yakışıklı aktörlerle yaşadığı aşklarla tanınıyordu. Derken, bir gece setten eve döndü ve son kez olduğunu bilmeden, anahtarını kilide soktu. Ertesi sabah Amanda’nın cesedini buldular. Defalarca bıçaklanmış, ancak güzel yüzüne dokunulmamıştı. Anna Travis, Delany cinayetini çözmekle görevlendirilen ekipteki polislerden biriydi. Amanda’yla ilgili gerçekleri keşfettiğinde şok geçirecekti. Uyuşturucu bağımlılığı, anoreksi, duygusuz ebeveynler, sahtekar bir menajer ve sadece kendi çıkarlarını düşünen eski sevgililer… Tüm bu hikaye bir yana, Amanda’nın hayatına son vermek isteyen kim olabilirdi? Anna ve ekibi, Amanda’nın katilinin izini sürerken Anna’nın üstesinden gelmesi gereken kendi özel sorunları da vardı. Terfi etmeye çok yaklaşmıştı ama iş, kurulun önüne çıkmaya gelince hiçbir şeyin göründüğü kadar kolay olmadığını öğrenecekti.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Öldüren Sırlar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Öldüren Sırlar.

...laj izle izle, türkçe dublaj film izle,hd film izle,film izle ... Öldüren Sırlar İzle Full HD Türkçe Dublaj ve Altyazılı filmbil.com ... ... 43:48. Ölümcül Sırlar: Gizli Yeminler | ID BELGESEL. Öldüren Sırlar izle, Öldüren Sırlar hd izle Sometimes the Good Kill 720p izle Abbey 'de gizemli bir ölümün ardından, Rahibe Talia kendini iç soruşturmanın merkezinde bulur. Gerilim türünde ve Kanada yapımı olan Öldüren Sırlar filmi,bir rahibenin gizemli ölümünün üzerine saklanan şok edici gerçeğin cinayet soruşturmasının çözülmesiyle gözler önüne serilmesini konu... ... Öldüren Sırlar (2017) | Full İzle, Hd İzle, 1080P İzle, Fullhd720pizle... ... ......