Yazı Bahçesinden

Füsun Akatlı

Yazı Bahçesinden
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-08
YAZAR Füsun Akatlı
ISBN 6059799737
DOSYA FORMATI 8,52 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Füsun Akatlı, deneme ile eleştirinin örtüştüğü alanların yazarı. Onu kuşağının ayrıcalıklı bir yazarı kılan, ele aldığı metni çok yönlü ve çok katmanlı okuyabilmesi, diğer metinlerle arasındaki bağlantıları kurması, görülmeyeni görülür kılması.Akatlı’nın kültür, yazın ve düşünce alanına ilişkin denemelerini bir araya getiren, Kırmızı Kedi Yayınevi tarafından yayımlanacak bütün yazılarının bu ilk cildi, hayata ve insana, topluma ve kendisine dönüp bakmasını bilenlere... Uzun bir yolculuğun ilk adımı. “Uyanıyorum. Günlük güneşlik bir dünyaya açtığım gözlerimi titreyen ellerimle boyuyorum. Boynuma Hint ipeğinden afili bir fular bağlıyorum. Gülümseyişlerden bir gülümseyiş beğenip iliştiriyorum yüzüme. Tökezlemeleri sekmelere çeviriyorum. Sürçersem, uyaklar arayıp sürçmeyi bir şarkı yapıyorum. Kendimi, günün gereğine göre, üçe-beşe bölüp ayrı kanallara akıtıyorum. Değme ustanın üstesinden ya geleceği ya gelemeyeceği bir biçimde, kanalları karıştırmadan yayına geçiyorum. Her şey, solgun bir gül oluyor dokununca.” 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yazı Bahçesinden i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yazı Bahçesinden.

...dirimli fiyatla. Bütün Yazıları 1 Yazı Bahçesinden ... Yazı Bahçesinden - Kültür Yazıları by Füsun Akatlı ... . Ürün Puanı: Yükleniyor... Yazı Bahçesinden Yazarı Kimdir? Yukarıda 6059799737 numaralı kitabın pdf linki mevcuttur. Fakat Yazı Bahçesinden yazarı kimdir? sorusuna cevap olarak Elif Sönmezışık vermekteyiz. Deneme - İnceleme >. Yazı Bahçesinden. Yazı Bahçesinden (9786059799737). Marka : Füsun Akatlı. Tedarikçi : Kırmızı Kedi Yayınları. 19.10 TL. Füsun Akatlı, deneme ile eleştirinin ört ... Yazı Bahçesinden En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . 19.10 TL. Füsun Akatlı, deneme ile eleştirinin örtüştüğü alanların yazarı. Onu kuşağının ayrıcalıklı bir yazarı kılan, ele aldığı metni çok yönlü ve çok katmanlı okuyabilmesi... 16.55 TL. Füsun Akatlı, deneme ile eleştirinin örtüştüğü alanların yazarı. Onu kuşağının ayrıcalıklı bir yazarı kılan, ele aldığı metni çok yönlü ve çok katmanlı okuyabilmesi... 20.11 TL. Füsun Akatlı, deneme ile eleştirinin örtüştüğü alanların yazarı. Onu kuşağının ayrıcalıklı bir yazarı kılan, ele aldığı metni çok yönlü ve çok katmanlı okuyabilmesi... 18.33 TL. Füsun Akatlı, deneme ile eleştirinin örtüştüğü alanların yazarı. Onu kuşağının ayrıcalıklı bir yazarı kılan, ele aldığı metni çok yönlü ve çok katmanlı okuyabilmesi... Yazı Bahçesinden online oku ücretsiz. Kitap Yazarı: Kırmızı Kedi Yayınevi. Yazı Bahçesinden Yazı Bahçesinden - Füsun Akatlı Füsun Akatlı, deneme ile eleştirinin örtüştüğü alanların yazarı. Deneme. Yazı Bahçesinden. Yazı Bahçesinden. Yeni. Ücretsiz Kargo. Füsun Akatlı'nin hazırlayıp Kırmızı Kedi Yayınevi tarafından sunulan Yazı Bahçesinden kitabını ucuz fiyat avantajı ile satın alabilirsiniz. Yazı Bahçesinden. Share on WhatsApp. Portal - TrendKitaplar Kütüphanesi, editörlerimiz tarafından toplanan içeriği beğendiğinizi umuyor Yazı Bahçesinden ve tekrar bize bak, arkadaşlarına da tavsiyede bulun. Yazı Bahçesinden - Kültür Yazıları book. Read reviews from world's largest community for readers. Let us know what's wrong with this preview of Yazı Bahçesinden - Kültür Yazıları by Füsun Akatlı. Yazı Bahçesinden hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası. Yazı Bahçesinden (düzenle). Füsun Akatlı (düzenle). Kitap Detayları....