Portakal Mavisi Bir Dünya

Selçuk Demirel

Portakal Mavisi Bir Dünya
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-15
YAZAR Selçuk Demirel
ISBN 9750835247
DOSYA FORMATI 8,20 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Şiirle çizimi buluşturan Francis Combes’un tüm dünyadan çeşitli şair ve yazarlardan seçtiği şiirsel alıntılarla Selçuk Demirel’in çizimlerinden oluşan bu kitabın aslı, Fransa’da Droit de citer les poètes, La poésie s’affiche (Şairleri Alıntılama Hakkı, Şiirin İlamı) adıyla yayımlandı.Platon şairleri kent alanından kovmak istiyordu… Oysa bugün, şiir duvar yazılarında, sokaklardaki grafitilerde ortaya çıkabildiğini görüyoruz.İşte, Selçuk Demirel de bu ruha uygun olarak kitabın Türkçe baskısını ülkemiz şairlerinden özgürce seçtiği dizelerle zenginleştirdi, onlar için Fransızca baskıda yer alamayan yeni çizimler üretti.Herkes bu defter-kitabı kendi bulduğu ve hoşuna giden başka alıntılarla dilediği gibi geliştirip tamamlayabilir, hatta kendi dizelerini ya da çizimlerini ekleyebilir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Portakal Mavisi Bir Dünya i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Portakal Mavisi Bir Dünya.

...dü. Portakal Mavisi Bir Dünya kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun ... Portakal Mavisi Bir Dünya - Selçuk Demirel | Kitapaktif.com ... . Portakal Mavisi Bir Dünya - Kitap Fiyatları. Ücretsiz Kargo. Selçuk Demirel. Şiirle çizimi buluşturan Francis Combes'un tüm dünyadan çeşitli şair ve yazarlardan seçtiği şiirsel alıntılarla Selçuk Demirel'in çizimlerinden oluşan bu kitabın aslı... Portakal Mavisi Bir Dünya. Selçuk Demire YAPI KREDİ YAYINLARI. 22.22 TL. Şiirle çizimi buluşturan Francis Combes'un tüm dünyadan çe ... Portakal Mavisi Bir Dünya Selçuk Demirel ... ... Portakal Mavisi Bir Dünya. Selçuk Demire YAPI KREDİ YAYINLARI. 22.22 TL. Şiirle çizimi buluşturan Francis Combes'un tüm dünyadan çeşitli şair ve yazarlardan seçtiği şiirsel alıntılarla Selçuk Demirel'in çizimlerinden oluşan bu kitabın aslı... 20.74 TL. Şiirle çizimi buluşturan Francis Combes'un tüm dünyadan çeşitli şair ve yazarlardan seçtiği şiirsel alıntılarla Selçuk Demirel'in çizimlerinden oluşan bu kitabın aslı... Portakal Mavisi Bir Dünya. Yeni. Ücretsiz Kargo. 22.22 TL. Şiirle çizimi buluşturan Francis Combes'un tüm dünyadan çeşitli şair ve yazarlardan seçtiği şiirsel alıntılarla Selçuk Demirel'in ç...