Yılların İzi

Emine Kara Yunusoğlu

Yılların İzi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-12-04
YAZAR Emine Kara Yunusoğlu
ISBN 6054685615
DOSYA FORMATI 6,1 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Okumak, hayatı, kendini ve yaratılan her nesneyi, ilahi manalarıyla gözlemlemektir.”Yanmak, alevlenmek, ağlamak… Konuşmadan durmak, yok olmak.Körler meclisini iç âleminin ateşi ile aydınlatmak. Gözyaşları ve yakıcı alevler yağmuru altında, varlığının derinliklerinden sevdiklerinin yüzüne bir tebessüm kondurmak.Kalabalık yığınların arasında yalnız kalmak. Her meclisin ışığı olmak. Oysa kimseye alışamamak. Gözyaşı ile varlığını tırmalamak. Damla damla erimekti yazılanlar.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yılların İzi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yılların İzi.

...hut herhangi bir mecliste sırası gelip, yaşadığım bir vak'ayı anlatacak olsam ... Yılların İzi - Mahir İz | Yeni ve İkinci El Ucuz Kitabın Adresi ... ... 33.60 TL. Çünkü hakikaten Yılların İzi'ni okuduğumuzda edebiyat, kültür ve yakın tarih konusunda bilmediğimiz bir konuyu öğreniyor, bildiklerimizi tashih ediyor ve adamakıllı aydınlanıyoruz. Yılların İzi adını taşıyan bu kitap, nev'i şahsına münhasır bir "hatırat"tır. Hem muharriri, hem de muhtevası bakımından büyük bir kıymet ve hususiyet taşır. 33.60 TL. ...Akif Bey'in de büyük takdirine mazhar olan, ahlaki fazilek numunesi, ... Yılların İzi Mahir İz ... . 33.60 TL. ...Akif Bey'in de büyük takdirine mazhar olan, ahlaki fazilek numunesi, aziz dostumuz Muhiddi Akçor Bey de evvelce düşündüğüm "Yılların İzleri" ismi yerine "Yılların İzi" demekliğimi tavsiye etti. y...