Şifa-i Şerif Şerhi(3 Cilt - Ciltli)

Kadi İyaz el Endulusi

Şifa-i Şerif Şerhi(3 Cilt - Ciltli)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-11-01
YAZAR Kadi İyaz el Endulusi
ISBN 6055271145
DOSYA FORMATI 12,64 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Şifâ-i Şerif; gönüllerde Peygamber sevgisini tutuşturmak, O’nu bütün yönleriyle tanıtıp anlatmak ve Müslümanlara, Sultân-ı Enbiyâ’nın haklarını savunmayı öğretmek maksadıyla yaklaşık 9 asır önce Endülüslü tanınmış alim Kâdî İyâz tarafından kaleme alınmış bir eserdir.Bu kıymetli eser, İlim ve fikir camiasının yakından tanıdığı, yarım asırdan beri akademik çalışmalarının yanı sıra kaleme aldığı eserleriyle bir nesle peygamber sevgisi aşılayan değerli ilim adamı Prof. Dr. Mehmet Yaşar Kandemir Hocamızın elinde yeniden hayat buldu. Eyüp Sultan Camii kürsüsünden sekiz yıldır her pazar günü yaptığı ‘Şifâ-i Şerif’ dersleriyle bu kıymetli eser özgün bir şerh hüviyetini kazanmıştır.Nureddin Yıldız Hocamızın araştırma ve inceleme desteği sunduğubu nadide eser 3 cilt hâlinde başucu eseri olarak ilk defa Tahlil Yayınları tarafından istifadeye sunulmuştur.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Şifa-i Şerif Şerhi(3 Cilt - Ciltli) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Şifa-i Şerif Şerhi(3 Cilt - Ciltli).

... içeren kitap satış sayfası. Mehmet Yaşar Kandemir kitapları ve Tahlil Yayınları 2012 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap ... Şifa-i Şerif Şerhi 3 Cilt - Deri Cilt Pdf İndir - EPDF Kitap ... .com'da. Eyüp Sultan Camii kürsüsünden sekiz yıldır her pazar günü yaptığı 'Şifâ-i Şerif' dersleriyle bu Nureddin Yıldız Hocamızın araştırma ve inceleme desteği sunduğu bu nadide eser 3 cilt hâlinde... Eyüp Sultan Camii kürsüsünden sekiz yıldır her pazar günü yaptığı 'Şifâ-i Şerif' dersleriyle bu kıymetli eser özgün bir şerh hüviyetini kazanmıştır. Alış-Veriş Listeme Ekle. Şifa-i Şerif Şerhi (3 Cilt - Ciltli). Nureddin Yıldız Hocamızın araştırma ve inceleme desteği sunduğu bu nadide eser 3 ... Şifa-İ Şerif Şerhi Cilt 3 - Mehmet Yaşar Kandemir | Nadir Kitap ... . Alış-Veriş Listeme Ekle. Şifa-i Şerif Şerhi (3 Cilt - Ciltli). Nureddin Yıldız Hocamızın araştırma ve inceleme desteği sunduğu bu nadide eser 3 cilt hâlinde başucu eseri olarak ilk defa Tahlil Yayınları... 189.41 TL. Eyüp Sultan Camii kürsüsünden sekiz yıldır her pazar günü yaptığı 'Şifâ-i Şerif' dersleriyle bu kıymetli eser özgün bir şerh hüviyetini kazanmıştır. Eyüp Sultan Camii kürsüsünden sekiz yıldır her pazar günü yaptığı 'Şifâ-i Şerif' dersleriyle bu kıymetli eser özgün bir şerh hüviyetini kazanmıştır. Ürün Sepetinize Eklendi! Şifa-i Şerif Şerhi (3 Cilt Takım). Şifa-i Şerif Şerhi - 3 Cilt Takım. 290.00 TL%34 İndirim. Eyüp Sultan Camii kürsüsünden sekiz yıldır her pazar günü yaptığı 'Şifâ-i Şerif' dersleriyle bu kıymetli eser özgün bir şerh hüviyetini kazanmıştır. Kadı İyaz adlı yazara ait Şifa-i Şerif Şerhi (3 Cilt Takım) kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %41 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. Eyüp Sultan Camii kürsüsünden sekiz yıldır her pazar günü yaptığı 'Şifâ-i Şerif' dersleriyle bu Nureddin Yıldız Hocamızın araştırma ve inceleme desteği sunduğu bu nadide eser 3 cilt hâlinde... Eyüp Sultan Camii kürsüsünden sekiz yıldır her pazar günü yaptığı 'Şifâ-i Şerif' dersleriyle bu kıymetli eser özgün bir şerh hüviyetini kazanmıştır. 136,80 TL. Şemail-i Şerif Şerhi (3 Cilt - Ciltli). Sayfa Sayısı : 1. Cilt: 608 sf - 2. Cilt: 616 sf - 3. Cilt: 624 sf Şifâ-i Şerif; gönüllerde Peygamber sevgisini tutuşturmak, O'nu bütün yönleriyle tanıt.. Şemail-i Şerif Şerhi; (3 Kitap Takım). 156 240. 65 €. Eyüp Sultan Camii kürsüsünden sekiz yıldır her pazar günü yaptığı 'Şifâ-i Şerif' dersleriyle bu kıymetli eser özgün bir şerh hüviyetini kazanmıştır. Eyüp Sultan Cam...