Büyü Akademisi / İkinci Kuşatma

Henry H. Neff

Büyü Akademisi / İkinci Kuşatma
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-06
YAZAR Henry H. Neff
ISBN 6051730899
DOSYA FORMATI 7,92 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Rowan Akademisi’nin gözde öğrencisi Max için macera henüz bitmedi. Okuldaki ikinci yılında Max, kendini yine tehlike ve gizemin ortasında buldu. Karanlık güçler, sayfalarında evrenin yaratılışının -ya da yok oluşunun- anahtarını barındıran Thoth’un Kitabı’nı ele geçirmek için harekete geçtiler. Max McDaniels ve David Menlo şimdi bu kitabı Şeytan Astaroth’tan korumak zorundalar. Astaroth’un yüzyıllarca esaretin ardından serbest kalmasıyla, Rowan dışındaki hiçbir yer artık güvenli değil… Evden çok uzakta, düşman saflarının ötesinde Max ve müttefikleri, Avrupa’ya gitmek, Frankfurt Atölyesi’ni bulmak, Kara Orman’ın en tehlikeli bölgelerini keşfetmek… ve dünyamızı kurtarmak için mücadele edecekler. Büyü Akademisi serisinin ikinci kitabında yazar-çizer Henry H. Neff, hayal gücü, mitoloji ve yerel gelenekleri harmanlayarak, merak uyandıran, heyecan dolu ve muhteşem bir dünya yaratıyor. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Büyü Akademisi / İkinci Kuşatma i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Büyü Akademisi / İkinci Kuşatma.

...elenekleri harmanlayarak, merak uyandıran ... Pandora - Büyü Akademisi : İkinci Kuşatma - Henry H. Neff - Kitap... ... ... Büyü Akademisi İkinci Kuşatma, edebiyat - roman kategorisinde ücretsiz kargo ve 31 TL indirimli fiyatla. Büyü Akademisi İkinci Kuşatma. Ürün Puanı: Yükleniyor... Büyü Akademisi / İkinci Kuşatma E-kitapları ücretsiz indirin {.Pdf.ePub.iOS}. TAGS okumak internet üzerinden PDF Büyü Akademisi / İkinci Kuşatma Docx epub 15 TL. Büyü Akademisi Tablodaki Sır, Henry HNeff, 6044, Epsilon Yayıncılık, Çocuk Kitapları. Tüm siparişleriniz 2 iş günü içver ... Roman-Öykü - Epsilon Yayınevi - Büyü Akademisi - İkinci Kuşatma ... . Tüm siparişleriniz 2 iş günü içverisinde İstanbul depomuzdan gönderimi yapılır. Büyü Akademisi - İkinci Kuşatma. 200TL ve üstü alışverişlerde 25TL indirim kuponu: Akakce25ideStokta 2 adetSon güncelleme: 29 dakika önce idefix. Büyü Akademisi - İkinci Kuşatma. ₺17.75₺27.31. Rowan Akademisi'nin gözde öğrencisi Max için macera henüz bitmedi. Okuldaki... R_ad_r0000000677950. Büyü Akademisi İkinci Kuşatma. Kategori : Epsilon Çocuk Kulübü > Roman. Okuldaki ikinci yılında Max, kendini yine tehlike ve gizemin ortasında buldu. Büyü Akademisi İkinci Kuşatma - Henry H. Neff. Epsilon Yayınları. Kazanacağınız Toplam Puan : 218.6 Puan. BüyüAkademisiserisinin ikinci kitabında yazar-çizer Henry H. Neff, hayal gücü, mitoloji ve yerel gelenekleri harmanlayarak, merak uyandıran, heyecan dolu ve muhteşem bir dünya yaratıyor. BüyüAkademisiserisinin ikinci kitabında yazar-çizer Henry H. Neff, hayal gücü, mitoloji ve yerel gelenekleri harmanlayarak, merak uyandıran, heyecan dolu ve muhteşem bir dünya yaratıyor. "Büyü Akademisi ikinci kuşatma". için 2 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Büyü Akademisi - Tablodaki Sır - İkinci Kuşatma - 2 cilt takım kitap ciltli. Henry H. Neff. Satıcı. 25 TL. BüyüAkademisiserisinin ikinci kitabında yazar-çizer Henry H. Neff, hayal gücü, mitoloji ve yerel gelenekleri harmanlayarak, merak uyandıran, heyecan dolu ve muhteşem bir dünya yaratıyor. Büyü Akademisi İkinci Kuşatma kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. Henry H. Neff. Rowan Akademisi'nin gözde öğrencisi Max için macera henüz bitmedi. Okuldaki ikinci yılında Max, kendini yine tehlike ve gizemin ortasında buldu. BüyüAkademisiserisinin ikinci kitabında yazar-ç...