Benim Adım Güz

Emine İşler

Benim Adım Güz
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-11-16
YAZAR Emine İşler
ISBN 6054685059
DOSYA FORMATI 11,63 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Güze durdu yüreğim,Göçe durdu.Döküldü hüzünlerim yaprak yaprakAdım güz oldu.Güze durdu yüreğim,Göçe durdu.Dizelerim terk eyledi içimdeki yurdu.Bir Anka kuşu havalandı iklimimden,Kanadında haberci Hermes.Mısralar savruldu şiirlerime Anka’nın tüylerinden,Baksın, görsün istedim herkes.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Benim Adım Güz i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Benim Adım Güz.

...imde dallanan ağaçlar var. Bu yaz da sarardı ve yaprakları hüzün dökmeye hazırlanıyor ... Benim Adım Güz Emine İşler ... . Mevsimin verdiği yük mü bu içimdeki göç eden öksüz kuşlar. Güz, bana hep tanıdıktı; her an benimle sararan bir mevsim.. Hiçbir şey için geç değil belki, evet ama, birçok şey için artık geç kalınmış.. Zaman bildiği şekilde seyrine devam edecek, doğacak çocuklar... Benim adım mavi Bazen hırçın bir dalgayım denizlerde Bazen buharla tutunurum gökyüzüne Ansızın dökülürüm boşluğa Dağılırım Yinede uslanmam. Benim adım güz Dile kolay... Emine İşler'e ait muhteşem şiir kitabı, "Benim Adım Gü ... Benim Adım Güz, Çiçeğim Öksüz ... . Benim adım güz Dile kolay... Emine İşler'e ait muhteşem şiir kitabı, "Benim Adım Güz" den bir şiir. Kelimelerinin hepsi duygusal bir derinlik kazanmış bu şiirleri her okuduğunuzda yeniden hayran kalıyorsunuz, edebiyat hocamıza. Benim Adım Güz konusu ile yazarı hakkında bilgi almak ve kitap hakkında yapılan yorumlara göz atmak için hemen tıklayın, indirim fırsatları ile kolayca satın alın. 2.93 TL. Benim Adım Güz - Emine İşler - Sokak Kitapları Yayınları. Yazar: Emine İşler. Sayfa: 74. Kağıt Cinsi: 2. Hamur. Boyut: 13.50 x 21.50 cm. Döküldü hüzünlerim yaprak yaprak Adım güz oldu. Güze durdu yüreğim, Göçe durdu. Dizelerim terk eyledi içimdeki yurdu. Bir Anka kuşu havalandı iklimimden, Kanadında haberci Hermes. Bu Kız Beni Aşar - She's Out of My League Türkçe Dublaj izle....