Işıklı Yol / Mühürlü Sandık

Oya Tatlıbal

Işıklı Yol / Mühürlü Sandık
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2014-11-01
YAZAR Oya Tatlıbal
ISBN 6056448645
DOSYA FORMATI 10,98 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İdris Ali kendini yine o mağaranın içinde bulmuştu. Evet, yanılıyor olamazdı, burası arkadaşlarıyla geldiği sırrı buldukları o mağaraydı. İçinde duyduğu derin bir mutlulukla kayalığın içindeki ufak bölmeye doğru yaklaştı. Hayretle çevresine bakındı, arkadaşları yoktu. Buraya ne ara geldiğini anımsamıyordu. Daha önce geldiğinde böylesi bir durumu yaşamadığını hatırladı. Dİkkatini çeken ilk şey kayaların üzerinde bulunan derin çizgiler oldu. Çizgiler birleştiğinde bir bütün oluşturduğunu ve bu bütünlüğün tıpkı bir harita gibi bir yeri işaret ettiğini fark etti.İçinde duyduğu derin bir mutlulukla kayalığın içindeki ufak bölmeye doğru yaklaştı. Küçük bölme tıpkı ilk gördüklerinde olduğu gibi açılıyor, içinden yayılan ışık hüzmesi yavaş yavaş her yeri kaplıyordu.Bu kez korkmadan ellerini taşa doğru uzatıyordu. Taşı eline aldığında ise yüreği tarifsiz bir mutlulukla doluydu. Aklına gelen tek düşünce bir an önce onu alıp eve gitmek olmuştu. Taşı gömleğinin cebine koyup gitmek için mağaranın çıkışına doğru yöneldiğinde, yine derin çizgiler dikkatini çekti. Bu kez duvara iyice yaklaştı. Sonra kahkahalarla gülmeye başladı. İşte herşey apacık ortadaydı.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Işıklı Yol / Mühürlü Sandık i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Işıklı Yol / Mühürlü Sandık.

...vet, yanılıyor olamazdı, burası arkadaşlarıyla geldiği sırrı buldukları o mağaraydı ... Mühürlü Sandık - Işıklı Yol - Oya Tatlıbal... | vamoskitap.com ... . Ankara'nın Burcu Akrep. 11,11 TL. Mühürlü Sandık Serisi (3 Kitap). 18,47 TL. Adım Vitamin. Kitap. Mühürlü Sandık Işıklı yol. İlgili ürünler. Mühürlü sandık ışıklı yol. Oya Tatlıbal. 44 Yayınları. Oya Tatlıbal. İdris Ali kendini yine o mağaranın içinde bulmuştu. Evet, yanılıyor olamazdı, burası arkadaşlarıyla geldiği sırrı buldukları o mağaraydı. Mühürlü Sandık - Işıklı Yol. Yazar: Oya Tatlıbal Yayinevi: 44 Yayınları. Mühürlü ... Mühürlü Sandık 2 - Işıklı Yol Oya Tatlıbal ... . Mühürlü Sandık - Işıklı Yol. Yazar: Oya Tatlıbal Yayinevi: 44 Yayınları. Mühürlü Sandık 2 yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Mühürlü Sandık 2 kitabına benzeyen kitaplar. Mühürlü Sandık 2 (Işıklı Yol). Oya Tatlıbal. 10.0/10. Bu kez duvara iyice yaklaştı. Sonra kahkahalarla gülmeye başladı. İşte herşey apacık ortadaydı. Mühürlü Sandık - Işıklı Yol Oya Tatlıbal. İdris Ali kendini yine o mağaranın içinde bulmuştu. Evet, yanılıyor olamazdı, burası arkadaşlarıyla geldiği sırrı buldukları o mağaraydı. Mühürlü Sandık 2 - Işıklı Yol. Oya Tatlıbal /. Barış Kitap. İdris Ali kendini yine o mağaranın içinde bulmuştu. Evet, yanılıyor olamazdı, burası arkadaşlarıyla geldiği sırrı buldukları o mağaraydı. Alış-Veriş Listeme Ekle. Mühürlü Sandık 2 - Işıklı Yol. ...Roman-Öykü, Barkod: 9786056448645, Sayfa Sayısı: 136, Dil: Türkçe, Yayın Tarihi: 2014, KitabinaBak Envanter Tarihi: 2016-03-03T14:11:48, Orjinal Adı-Ek Bilgi: Mühürlü Sandık - Işıklı Yol. kitaphanen.com´da uygun fiyata Barış Platin markalı Mühürlü Sandık 2 Işıklı Yol 9786054728268 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Mühürlü Sandık 2 - Işıklı Yol 449974 Barış Kitap. https://www.kitapsitesi.com/urun/muhurlu-sandik-2-isikli-yol. Mühürlü Sandık - Büyük Sır. 21.66 30.09. Şatıra - Mühürlü Sandık 4. 8 11.11. Oya Tatlıbal. İdris Ali kendini yine o mağaranın içinde bulmuştu. Evet, yanılıyor olamazdı, burası arkadaşlarıyla geldiği sırrı buldukları o mağaraydı....