Gece Yarısı Öyküleri

Tuba Arık

Gece Yarısı Öyküleri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-01-01
YAZAR Tuba Arık
ISBN 6051485362
DOSYA FORMATI 4,21 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Çocukluğumun korku dolu efsanesiydi bu hikâye. En çok da yaramazlık yapıp söz dinlemeyen çocuklar için söylenirdi.“Eğer uslu bir çocuk olmazsan, eskici seni almaya gelir.”Şimdi büyüdüm, hâlâ bu efsaneden korkan biriyim. Efsaneler gerçekleşmez, derler. Peki, çocuklar neden kayboluyor?Eskici burada mı? Aramızda? Yaramazlık yapan çocukları almak için mi geldi?Öyleyse biri onu durdurmalı!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Gece Yarısı Öyküleri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Gece Yarısı Öyküleri.

... Üç Hikâye, Ertem'in dünyasından üç ayrı güzel çizgili tefrika ... Kitapi | Gece Yarısı Öyküleri ... . Geceye karşı ışıl ışıl... 11.20 TL. Süslü kağıda özene bezene "Karıcığım" yazabildi. "Sana hasretim mi yazmalıydı, yoksa seni çok seviyorum mu?... bilemiyordu. Oynamaktan kirlenen kağı. 6.40 €. Çocukluğumun korku dolu efsanesiydi bu hikâye. En çok da yaramazlık yapıp söz dinlemeyen çocuklar için söylenirdi. Eğer uslu bir çocuk olmazsan, eskici seni almaya gelir. Kargo dahil ... Gece Yarısı Öyküleri | Çizgi Kitabevi ... . Eğer uslu bir çocuk olmazsan, eskici seni almaya gelir. Kargo dahil en ucuz7,21 TL +4,90 TL kargoWorld /3 %0Axess /3 %0Satıcıya Git. Gece Yarısı Öyküleri. 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedavaStoktaSon güncelleme: 3 dakika önce Amazon Türkiye. Gece Yarısı Öyküleri kitabı çizgi kitabevi sayesinde sizlerle. Gece Yarısı Öyküleri. Kategori: Edebiyat İnceleme. Sayfa: 104. Çocuk öyküleri. Dede korkut hikayeleri. Diğer Hikayeler. Bir gün arkadaşlarla gece yarısı okula gitcektik okula gittik ve sonra arkadaşım muhammed sesler duyduğunu söyledi aldırış etmedik sonra... Gece Yarısı Öyküleri. %35. 11,11 TL. Gece Yarısı Öyküleri. Tuba Arık. HAVALE :7,15 TL %1 EFT İndirimi. Gece Yarısı Öyküleri, edebiyat - roman kategorisinde ücretsiz kargo ve 12,6 TL indirimli fiyatla. Ürün Adı: Gece Yarısı Öyküleri. Mağaza: kitapzen. Yorumunuzu aşağıdaki alana yazınız. 6.67 TL. Çocukluğumun korku dolu efsanesiydi bu hikâye. En çok da yaramazlık yapıp söz dinlemeyen çocuklar için söylenirdi. "Eğer uslu bir çocuk olmazsan, eskici seni almaya gelir.". 7.78 TL. Çocukluğumun korku dolu efsanesiydi bu hikâye. En çok da ...