Sosyalizmin ve Sosyal Mücadelelerin Genel Tarihi

Max Beer

Sosyalizmin ve Sosyal Mücadelelerin Genel Tarihi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-11-26
YAZAR Max Beer
ISBN 9753436502
DOSYA FORMATI 4,59 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kendi türünde dünya çapında bir klasik olan Sosyalizmin ve Sosyal Mücadelelerin Genel Tarihi kitabı Türkçede ilk kez, 1941 yılında Milli Eğitim Bakanlığı Yayınları tarafından yayımlandı.Atatürk, Max W. Beer’in ‘Sosyalizmin ve Sosyal Mücadelelerin Genel Tarihi’ yapıtını Türkçeye çevirtmiş ve okumuştu.Kitabın MEB tarafından yayımlanması, Atatürk’ün önerisi üzerine gerçekleştirilmişti. Kitaba, elinizdeki baskı dâhil, bugüne kadar yapılan bütün baskılarında yer alan övücü önsözü ise, Cumhuriyetin atılım yıllarının İktisat ve Adliye Bakanı ateşli devrimci Mahmut Esat Bozkurt yazmıştı.M. Beer’in kitabı, insanlığın, İlkçağdan 20. yüzyılın ilk çeyreğine kadar olan uzun tarihindeki özgürlük, eşitlik, barış ve refah uğruna yürütülen mücadelelerin eksiksiz bir tarihidir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sosyalizmin ve Sosyal Mücadelelerin Genel Tarihi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sosyalizmin ve Sosyal Mücadelelerin Genel Tarihi.

...lan Sosyalizmin ve Sosyal Mücadelelerin Genel Tarihi kitabı Türkçede ilk kez, 1941 yılında Milli Eğitim Bakanlığı Yayınları tarafından yayımlandı ... Sosyalizmin ve Sosyal Mücadelelerin Genel Tarihi Pdf İndir ... . Kendi türünde dünya çapında bir klasik olan Sosyalizmin ve Sosyal Mücadelelerin Genel Tarihi kitabı Türkçede ilk kez, 1941 yılında Milli Eğitim Bakanlığı Yayınları tarafından yayımlandı. Türkiye Cumhurbaşkanlığı Özel Kalemi'nden Zühtü Uray, Max Beer'in nefis eserini, Sosyalizmin ve Sosyal Mücadelelerin Umumi Tarihi ni güzel Türkçemize çevirmiş bulunmaktadır. Recommend Documents. İlkçağ ve Ortaçağ Felsefe Tarihi. Marksizm'in ve Sosyalizmin Sorunları Üzerine Yazılar. Sosyal Demokrasi Gündemi. Türkiye'de So ... Pandora - Sosyalizmin ve Sosyal Mücadelelerin Genel Tarihi - Max... ... . Recommend Documents. İlkçağ ve Ortaçağ Felsefe Tarihi. Marksizm'in ve Sosyalizmin Sorunları Üzerine Yazılar. Sosyal Demokrasi Gündemi. Türkiye'de Sosyalizmin Tarihine Katkı. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. SOSYALİZMİN VE SOSYAL MÜCADELELERİN GENEL TARİHİ Yazar:MAX BEER Yayınevi:CAN YAYINLARI Çeviren... tarih. -gün- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31. Max Beer. Yayınevi: Can. Türkçe |. Tür: Dünya Siyasi Tarihi. Tükendi! D...