Çocuk Bu İhmale Gelmez

Uz. Klinik. Psk. Mehmet Kurtoğlu

Çocuk Bu İhmale Gelmez
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-08
YAZAR Uz. Klinik. Psk. Mehmet Kurtoğlu
ISBN 6051628264
DOSYA FORMATI 8,85 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Çocuk, merhametin ve sevginin simgesidir. Günahsızlığın, mutluluğun, enerjinin ve samimiyetin temsilcisidir de...Çocuk yetiştirme biçimi ne olursa olsun; bazen bilerek ya da bilmeyerek çocuğun gelişimi sekteye uğratılabilir. Bazen bencillikler, sorunlar ve ihtiraslar; bazense hayaller çocukları görmezden gelmeye, onları kişisel çıkarlar doğrultusunda, farkında olmadan, kullanmaya neden olabilir...İşte Çocuk Bu İhmale Gelmez tam da bunlardan bahsediyor. Çocuğun gelişimini ve mükemmelliğini sekteye uğratan, yer yer farkında olunmayan ihmal ve istismar vakalarının fark edilmesini sağlayıp; ihmal ve istismarın önlenmesinde bir zırh görevi gören ‘mahremiyet bilinci’nin çocuğa nasıl kazandırılacağını anlatıyor.Ayrıca mahremiyet donanımını elde etmiş çocuklar yetiştirme gayesinde olanlar için de çeşitli yol ve yöntemler sunuyor...“Çocuklarıyla birlikte büyür anne babalar...Sağlıklı büyüyen çocuklarla büyümeli anne babalar...”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Çocuk Bu İhmale Gelmez i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Çocuk Bu İhmale Gelmez.

...nda farkında Işte çocuk bu ihmale gelmez tam da bunlardan bahsediyor ... Çocuk Bu İhmale Gelmez - KİTAP Haberleri ... . 18 TL. Çocuk Bu İhmale Gelmez, 18,00 TL, Avantajlı Fiyat ve Kampanyalarıyla ahrariyye.com'da İncelemek İçin Tıklayın. 9.24 €. Bencillikler, sorunlar, ihtiraslar ve hayaller çocukları görmezden gelmeye, onları kişisel çıkarlar doğrultusunda, farkında olmadan, kullanmaya neden olabilir... Çocuk Bu İhmale Gelmez... Çocuk yetiştirme biçimi ne olursa olsun; bazen bilerek ya da bil ... Çocuk Bu İhmale Gelmez - Kitap Analiz - Kitap Sponsorum Olur Musun ... ... Çocuk yetiştirme biçimi ne olursa olsun; bazen bilerek ya da bilmeyerek çocuğun gelişimi sekteye uğratılabilir. İşte Çocuk Bu İhmale Gelmez tam da bunlardan bahsediyor. Çocuk Bu İhmale Gelmez, çocuğun gelişimini ve mükemmelliğini sekteye uğratan, yer yer farkında olunmayan ihmal ve istismar vakalarının fark edilmesini sağlayarak, ihmal \c istismarın önlenmesinde... 21.56 TL. İşte Çocuk Bu İhmale Gelmez tam da bunlardan bahsediyor. Çocuğun gelişimini ve mükemmelliğini sekteye uğratan, yer yer farkında olunmayan ihmal ve istismar vakalarının fark... Bazen bencillikler, sorunlar ve ihtiraslar; bazense hayaller çocukları görmezden gelmeye, onları kişisel çıkarlar doğrultusunda, farkında İşte Çocuk Bu İhmale Gelmez tam da bunlardan bahsediyor. 13.06 TL. İşte Çocuk Bu İhmale Gelmez tam da bunlardan bahsediyor. Çocuğun gelişimini ve mükemmelliğini sekteye uğratan, yer yer farkında olunmayan ihmal ve istismar vakalarının fark......