Mucizeler Daima Yanında

Cengiz Hortoğlu

Mucizeler Daima Yanında
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-12-13
YAZAR Cengiz Hortoğlu
ISBN 6052690482
DOSYA FORMATI 4,86 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Seven insan için dünya daha güzeldir. Deniz daha mavi, orman daha yeşildir. Düşünmek ve düşünülmek, sevdiğinin gözlerinde kaybolmak, bazen de zorlukları birlikte göğüslemek belki de “Hayatın anlamı nedir?” sorusunun da yanıtıdır. Nasıl bir ilişkiniz olduğu; başarınızı, mutluluğunuzu, yaşama sevincinizi, coşkunuzu, huzurunuzu etkileyecek kadar önemlidir. Sevmiyor ve sevilmiyorsanız veya ilişkinizde bir sorun yaşıyorsanız, hayatınızda her şey yolunda da olsa, para içinde de yüzseniz, sağlığınız da çok iyi olsa yine de bir yanınız eksik kalır. Huzursuzluk ve mutsuzluk bulutları hep tepenizde dolaşır. Peki ilişkiler bu kadar önemliyse ne yapmalı? İlişkilerde en çok hangi nedenlerle sorunlar yaşanıyor? Büyük aşkla başlayan ilişkiler nasıl oluyor da nefrete sürükleniyor? İlişki iki tarafa ve çocuklara da zarar vermeye başladıysa “ne yapmalı?” Uzun ömürlü aşkın sırları neler? Sosyal medya üzerinden tanışarak yapılan evlilikler ne kadar doğru? Ayrılığı neler tetikliyor ve nelere dikkat etmeliyim? Mutlu bir evliliği sürdürmenin sırları neler?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Mucizeler Daima Yanında i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Mucizeler Daima Yanında.

...n Yayınları. Mucizeler Daima Yanında kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası ... Mucizeler Daima Yanında Cengiz Hortoğlu ... . Cengiz Hortoğlu kitapları ve YEDİVEREN 2018 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Cengiz Hortoğlu Yazarına Ait Mucizeler Daima Yanında Adlı Kitabını inkilap.com Adresinde Bulabilirsiniz. Mucizeler Daima Yanında (9786052690482). Marka : Cengiz Hortoğlu. 16.20 TL. Seven insan için dünya daha güzeldir. Deniz daha mavi, orman daha yeşildir. Düşünme ... Mucizeler Daima Yanında - Cengiz Hortoğlu Fiyatı ... .20 TL. Seven insan için dünya daha güzeldir. Deniz daha mavi, orman daha yeşildir. Düşünmek ve düşünülmek, sevdiğinin gözlerinde kaybolmak... Seven insan için dünya daha güzeldir. Deniz daha mavi, orman daha yeşildir. Düşünmek ve düşünülmek, sevdiğinin gözlerinde kaybolmak, bazen de zorlukları birlikte göğüslemek belki de... Mucizeler Daima Yanında konusu ile yazarı hakkında bilgi almak ve kitap hakkında yapılan yorumlara göz atmak için hemen tıklayın, indirim fırsatları ile kolayca satın alın. Yazarların En Yeni Kitaplarını bulabildiğiniz Ekinyayinevi.com´da Yediveren Yayınları Yayınevine ait Mucizeler Daima Yanında kitabını Ekinyayinevi.com güvencesi ile güvenle satın alabilirsiniz. Mucizeler daima yanında. loading... 1:25. Mucize yaratan sözler. Bu videoda izlediğiniz bir çok bilgiyi Yazarın Kitabında Bulabilirsiniz. Yeni çıkan kitaplarımızı daha ayrıntılı olarak kitap satış ... Kitap Tanitimi Seven insan icin dünya daha güzeldir. Deniz daha mavi, orman daha yesildir. Düsünmek ve düsünülmek, sevdiginin gözlerinde kaybolmak... Mucizeler Daima Yanında 9786052690482 Yediveren Yayınları. https://www.maksatkitap.com/urun/mucizeler-daima-yaninda. 15 TL. Seven insan için dünya daha güzeldir. Deniz daha mavi, orman daha yeşildir. Düşünmek ve düşünülmek, sevdiğinin gözlerinde kaybolmak... Mucizeler Daima Yanında. Yazar: Cengiz Hortoğlu Yayinevi: Yediveren Yayınları....