Kuki’nin Acayip Günlüğü 1 / Size Okumayın Demedim mi

Adeline Foo

Kuki’nin Acayip Günlüğü 1 / Size Okumayın Demedim mi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-11
YAZAR Adeline Foo
ISBN 6059809429
DOSYA FORMATI 5,4 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu günlük fikri hep annemin başının altından çıktı. Tuvalette geçirdiğim zamanı verimli kullanmam gerektiğiyle ilgili garip bir fikirle geldi bana. BÜyÜk ış’imi yaparken günlük yazabileceğimi söyledi. “En fazla beş-sekiz dakika arası sürsün!“ diye de ekledi. “Kabız olmanı istemem.”Böylece tuvalette günlük yazma maceram başladı. Önceleri sıkıcı notlar tutuyordum… Ailem, arkadaşlarım, okulda yaptıklarım hakkında... Sonra annem bir dergide yazar olarak işe girdi ve iş gezilerine giderken kız kardeşimle beni de yanında sürüklediği için daha ilginç konular hakkında yazmaya başladım: Şişko ve pörtlek gözlü kurbağaları gözlemlemek, gelecekten haber veren papağanla tanışmak, çikolatadan yapılma gerçek boyutta bir F1 arabası görmek gibi. Gittiğimiz tüm ilginç yerleri kaydetmeye çalıştım. Bu sayede günün birinde çok ünlü olacağım ve günlüğüm de çok para edecek!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kuki’nin Acayip Günlüğü 1 / Size Okumayın Demedim mi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kuki’nin Acayip Günlüğü 1 / Size Okumayın Demedim mi.

...ine Foo tarafından yazılan Kuki'nin Acayip Günlüğü 1 / Size Okumayın Demedim mi (Ciltli) isimli kitap hakkında detayları sizlere aktarıyoruz ... Kuki'nin Acayip Günlüğü 1 / Size Okumayın Demedim mi Pdf Kitap... ... . Kukinin Acayip Günlüğü-1 Size Okumayın Demedim mi (Ciltli). 50 TL Üzeri Kargo Bedava. Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla paylaşmak ister misin? Cimri'nin Seçimi. 7.04 TL. BÜyÜk ış'imi yaparken günlük yazabileceğimi söyledi. "En fazla beş-sekiz dakika arası sürsün!" diye de ekledi. "Kabız olmanı istemem.". Böylece tuvalette günlük yazma maceram başladı. Bu say ... Kuki'nin Acayip Günlüğü 1 / Size Okumayın Demedim mi ... . "En fazla beş-sekiz dakika arası sürsün!" diye de ekledi. "Kabız olmanı istemem.". Böylece tuvalette günlük yazma maceram başladı. Bu sayfada sizin için tüm bilgileri topladık Kuki'nin Acayip Günlüğü : Size Okumayın Demedim Mi! "En fazla beş-sekiz dakika arası sürsün!" diye de ekledi. "Kabız olmanı istemem." 6.95 TL. BÜyÜk ış'imi yaparken günlük yazabileceğimi söyledi. En fazla beş-sekiz dakika arası sürsün! diye de ekledi. Kabız olmanı istemem. Böylece tuvalette günlük yazma maceram başladı. 14.70 TL. Büyük iş'imi yaparken günlük yazabileceğimi söyledi. "En fazla beş-sekiz dakika arası sürsün!" diye de ekledi. "Kabız olmanı istemem.". Böylece tuvalette günlük yazma maceram başladı. Ahşap raflarda unutulmuş, üzerine zamanın tozunun sinmiş olduğu kitapları raflardan çıkartıp siz okurlarla paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz ****. Tuvalette geçirdiğim zamanı verimli kullanmam gerektiğiyle ilgili garip bir fikirle geldi bana. Büyük iş'imi yaparken günlük yazabileceğimi söyledi. "En fazla beş-sekiz dakika arası sürsün!" diye de ekledi. Ürünü değerlendirmek için lütfen Giriş Yap. Ürün Açıklaması. Kuki'nin Acayip Günlüğü 1 / Size Okumayın Demedim mi (Ciltli). Adeline Foo / Nemesis Çocuk. Basım Yılı: 2017. Tuvalette geçirdiğim zamanı verimli kullanmam ...