Ezbere Aşklar

Ayşenur Yıldız

Ezbere Aşklar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-11
YAZAR Ayşenur Yıldız
ISBN 6059258302
DOSYA FORMATI 3,66 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ezbere aşklar günümüz modern aşklarını ustaca analiz ederken,Kadın erkek ilişkilerine de farklı bir bakış açısı getiriyor.İnsanlara sıra dışılığı sunan yazarın usta kalemi, kelimelerle zekice dans ederken satırları adeta büyülemiş.Bunun yanında can alıcı tespitleri ile düşündüren, eğlendiren ve dinlendiren de bir roman olmuş.Şaşırtıcı ve hiç beklemediğiniz bugüne kadar okumadığınız türden hem de…Yazarımız sanırım aşkın kodalrını çözmüş.Sıra sizde; bakalım bu kodları siz de çözebilecek misiniz?Keyifli okumalar.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ezbere Aşklar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ezbere Aşklar.

...a :) Bağımsız ve Özgür Sinema Hareketine Katılmak için linke http ... En Ucuz Ezbere Aşklar - Ayşenur Yıldız Fiyatları ... ... Ayşenur Yıldız. Ezbere aşklar günümüz modern aşklarını ustaca analiz ederken, Kadın erkek ilişkilerine de farklı bir bakış açısı getiriyor. Ezbere aşklar günümüz modern aşklarını ustaca analiz ederken, Kadın erkek ilişkilerine de farklı bir bakış açısı getiriyor. İnsanlara sıra dışılığı sunan yazarın usta kalemi... Ayşenur Yıldız. Ezbere aşklar günümüz modern aşklarını ust ... Ezbere Aşklar ... ... Ayşenur Yıldız. Ezbere aşklar günümüz modern aşklarını ustaca analiz ederken, Kadın erkek ilişkilerine de farklı bir bakış açısı getiriyor. Ezbere Aşklar kitabı hakkınd...