Tam Metin Kalplerin Keşfi

İmam Gazali

Tam Metin Kalplerin Keşfi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-11-27
YAZAR İmam Gazali
ISBN 6055205256
DOSYA FORMATI 4,69 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Gençliğimden itibaren 50 yaşımı aştığım bu ana gelinceye kadar, bu engin denizlerin derinliklerine dalmaktan hiç geri durmadım. Coşkulu denizlere çekingen korkaklar gibi değil, cesur kimselerin dalışı gibi daldım, gördüğüm her meselenin üzerine atladım. Her zorluğun içine apansız girdi. Her fırkanın inanış ve fikirlerini inceliyor, her grubun tuttuğu yolun inceliklerini ortaya çıkarmaya çalışıyordum. Araştırdığım fırkaların hak veya batıl, sünnete uygun veya bidat sahibi olmaları konusunda ayrım yapmıyordum. Bâtınîlik yolunu tutmuş her fırkanın, bu düşünceyle ne hedeflediklerini öğrenmeye çalıştım. Zahirilik yolunu tutmuş olanların, bununla neler elde ettiklerini ortaya çıkarmaya gayret ettim.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Tam Metin Kalplerin Keşfi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Tam Metin Kalplerin Keşfi.

...ine dalmaktan hiç geri durmadım. Kalplerin Keşfi yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Kalplerin Keşfi kitabına benzeyen kitaplar ... Kalplerin Keşfi - Mükaşefetü'l-Kulub (Tam Metin Tahriçli) ... . Alt başlık: Tam Metin. Baskı tarihi: Mayıs 2015. İmam Gazali. Gençliğimden itibaren 50 yaşımı aştığım bu ana gelinceye kadar, bu engin denizlerin derinliklerine dalmaktan hiç geri durmadım. 31 TL. Kitap Kalplerin Keşfi - Mükaşefetü'l Kulub - Tam Metin Yazar İmam-ı Gazali Tercüme Salih Uçan Yayınevi Çelik Yayınları Etiket Fiyatı 35 TL Kağıt - Cilt 2. Hamur kağıt - Ciltli ... İmam-ı Gazali - Tam Metin Kalplerin Keşfi | Sözcü Kitabevi ... . Hamur kağıt - Ciltli...