Kuki’nin Acayip Günlüğü 2 / Kızlar, Sırlar Falan Filan…

Adeline Foo

Kuki’nin Acayip Günlüğü 2 / Kızlar, Sırlar Falan Filan…
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-11
YAZAR Adeline Foo
ISBN 6059809412
DOSYA FORMATI 12,33 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Geçen sene hiç beklemediğim bir şekilde ünlü oldum. Dünyanın, tuvalette günlük yazan ilk çocuğu olarak tarihe geçtim!Bu sene de günlüğümü tuvalette yazmaya devam edeceğim; çünkü burası dertlerimden uzaklaşabildiğim tek yer. Bir sürü derdim var benim. Mesela okulun yüzme takımındaki baş düşmanım Michael ve bizi çılgınlar gibi çalıştıran deli takım koçumuz... Ayrıca en yakın arkadaşım Alvin’le de aramız bir kız yüzünden açıldı. Ve tüm bu dertler yetmezmiş gibi kız kardeşim de garip davranmaya başladı. Erkek kardeşimizin doğumunu engellemek için canavar bez bebekler yapıyor!Bense günlüğümü sürekli yanımda taşıyorum. Çünkü bütün bu dertlerimle ilgili düşündüğüm gizli kapaklı şeyleri okumaya meraklı bir sürü kişi olduğunu biliyorum!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kuki’nin Acayip Günlüğü 2 / Kızlar, Sırlar Falan Filan… i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kuki’nin Acayip Günlüğü 2 / Kızlar, Sırlar Falan Filan….

...vam edeceğim... Nemesis Kitap Kukinin Acayip Günlüğü 2 - Kızlar, Sırlar, Falan Filan ... Kuki'nin Acayip Günlüğü 2 / Kızlar, Sırlar Falan Filan... ... ... (Ciltli) Adeline Foo 9786059545440. En uygun fiyatlar ve güvenli alışveriş Trendyol'da. 16.80 TL. Geçen sene hiç beklemediğim bir şekilde ünlü oldum. Dünyanın, tuvalette günlük yazan ilk çocuğu olarak tarihe geçtim! Bu sene de günlüğümü tuvalette yazmaya devam edeceğim... Alış-Veriş Listeme Ekle. "Adeline foo" - diğer ürünler. Kuki'nin Acayip Günlüğü 3,5 / Tuvalette ... Kuki'ni ... Kuki'Nin Acayip Günlüğü 2: Kızlar, Sırlar Falan Filan - Adeline Foo... ... . "Adeline foo" - diğer ürünler. Kuki'nin Acayip Günlüğü 3,5 / Tuvalette ... Kuki'nin Acayip Günlüğü 2 / Kızlar, Sırl... 14,07 TL. Yazarın Diğer Kitapları [+] Tümü. Kuki'nin Acayip Günlüğü 3 - Amma Çok Takipçim Var! Kuki'nin Acayip Günlüğü - Tuvalette Okumak Yasaktır! (Ciltli). Adeline Foo....