Açıl Maske Açıl

Aytül Akal

Açıl Maske Açıl
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-11-29
YAZAR Aytül Akal
ISBN 9755871981
DOSYA FORMATI 10,16 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Maskenin altında kim var?“Kitap Perisi” Aytül Akal ile “Renklerin Hâkimi” Mustafa Delioğlu, büyük beğeniyle okunan Açıl Kapı Açıl ve Açıl Bahçe Açıl kitaplarının olumlu yankılarının ardından yepyeni bir resimli kitap projesi için yeniden bir araya geldiler: Açıl Maske Açıl Aytül Akal’ın düşlerinden dökülen sözcükler, Mustafa Delioğlu’nun paletinden sıçrayan renklerle birleşerek, serinin ilk iki kitabında olduğu gibi yine kapıların birbiri ardına açıldığı büyüleyici bir görsel ve edebi şölen vaat ediyor minik okurlarına. “Abla olmak zor iş! Kardeşinin haylazlıklarına katlanmak yetmezmiş gibi bir de yılsonu gösterisini izlemeye gitmek, çekilecek dert değil. Üstüne üstlük, kulisteki kalabalık arasından kardeşini bulup çıkarmak da cabası! Hoop, yakaladım! Çıkar maskeni bakalım, gösteri bitti. Nasıl olur, sen kardeşim değilsin ki! Hah, şimdi buldum! Ay, yine o değil! Öff, şu kardeşim yok mu!..” Çocuk edebiyatının renkli kalemlerinden Aytül Akal, evrensel motifler kullanarak her kültürün kendine özgü farklılıkları olduğunu hatırlattığı bu öyküsünde; okurlarını, özgünlük ve hoşgörü kavramları üzerine düşünmeye yönlendirirken, satır aralarına serpiştirdiği küçük mesajlar yoluyla da “tek tip birey” olmaya karşı eleştirel bir yaklaşımda bulunuyor. Şiirsel dili ve gökkuşağının renkleriyle boyanan resimleriyle Açıl Maske Açıl, çocukları farklı kültürlerle tanıştırarak hoşgörüye yönlendiren, cesur ve yaratıcı bir kitap.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Açıl Maske Açıl i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Açıl Maske Açıl.

...diriyor *cildi nemlendiriyor. 30 TL. Şiirsel dili ve gökkuşağının renkleriyle boyanan resimleriyle Açıl Maske Açıl, çocukları farklı kültürlerle tanıştırarak hoşgörüye yönlendiren, cesur ve yaratıcı bir kitap ... Açıl Maske Açıl Aytül Akal ... . Şiirsel dili ve gökkuşağının renkleriyle boyanan resimleriyle Açıl Maske Açıl, çocukları farklı kültürlerle tanıştırarak hoşgörüye yönlendiren, cesur ve yaratıcı bir kitap. 19.87 TL. Şiirsel dili ve gökkuşağının renkleriyle boyanan resimleriyle Açıl Maske Açıl, çocukları farklı kültürlerle tanıştırarak hoşgörüye yönlendiren, cesur ve yaratıcı bir kitap. 25.50 TL. Şiirsel dili ... Açıl Maske Açıl ... . 19.87 TL. Şiirsel dili ve gökkuşağının renkleriyle boyanan resimleriyle Açıl Maske Açıl, çocukları farklı kültürlerle tanıştırarak hoşgörüye yönlendiren, cesur ve yaratıcı bir kitap. 25.50 TL. Şiirsel dili ve gökkuşağının renkleriyle boyanan resimleriyle Açıl Maske Açıl, çocukları farklı kültürlerle tanıştırarak hoşgörüye yönlendiren, cesur ve yaratıcı bir kitap. Açıl Maske Açıl - Mustafa Delioğlu. Uçanbalık Yayınları. Kazanacağınız Toplam Puan : 237.5 Puan. Yorumlar (0). Resimler. Açıl Maske Açıl - Mustafa Delioğlu. 30 TL. Şiirsel dili ve gökkuşağının renkleriyle boyanan resimleriyle Açıl Maske Açıl, çocukları farklı kültürlerle tanıştırarak hoşgörüye yönlendiren, cesur ve yaratıcı bir kitap. Açıl Maske Açıl, çocuk-gençlik kitapları kategorisinde ücretsiz kargo ve 30 TL indirimli fiyatla. Ürün Adı: Açıl Maske Açıl. Mağaza: Fırsat Kapında. Yorumunuzu aşağıdaki alana yazınız. Şiirsel dili ve gökkuşağının renkleriyle boyanan resimleriyle Açıl Maske Açıl, çocukları farklı kültürlerle tanıştırarak hoşgörüye yönlendiren, cesur ve yaratıcı bir kitap. Açıl Maske Açıl Aytül Akal. 25.50 TL. Şiirsel dili ve gökkuşağının renkleriyle boyanan. Resimleriyle Açıl Maske Açıl, çocukları farklı kültürlerle tanıştırarak hoşgörüye yönlendiren, cesur ve yaratıcı bir kitap. Açıl Maske Açıl. Yeni. Ücretsiz Kargo. Maskenin altı nda kim var? Şiirsel dili ve gökkuşağının renkleriyle boyanan resimleriyle Açıl Maske Açıl, çocukları farklı kültürlerle tanıştırarak hoşgörüye yönlendiren, cesur ve yaratıcı bir kitap. Şiirsel dili ve gökkuşağının renkleriyle boyanan resimleriyle Açıl Maske Açıl, çocukları farklı kültürlerle tanıştırarak hoşgörüye yönlendiren, cesur ve yaratıcı bir kitap. Tüm yeni eski yerli yabancı kitapları Atlas Kitap gelişmiş aramasıyla bulabilirsiniz... Sitemizde en son aranan kelime ( Açıl Maske Açıl )....